Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írják azt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják azt sokan, hogy egy pszichológus segíthet egy sikertelen srácon?

Figyelt kérdés

Többször is olvastam már ilyen válaszokat. Nekem viszont a következő jutott az eszembe: Mi van, ha a siekr csak átmeneti?

Tegyük fel, a lányoknál nincs valami nagty sikere valakinek. Elmegy egy ilyen szakemberhez. Ő rendbe hozza, megnő az önbizalma, elkezd csajozni. A csajok ismét megalázzák, mert jobb hapsi nem lett belőle. A srác összetörik, ha lehet, még jobban, mint előzőleg és ott van, ahol a part szakad.

Mehet ismét, csak ezúttal már sokkal nehezebb lesz rendbehozni.Mit gondoltok?


2011. jún. 16. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy sikertelen.


próbálj meg elmenni 1-2 haverral szorakozó helyre

és ott próbáld ki magad.

A zene és az ital fellazzit és könnyebben fog menni minden a végén még a csajok fognak odamenni hozzád mert ez ott igyszokott menni.

2011. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát az hogy nem jol csajozol,az egy dolog.szerintem ne épits ezekre hogy béna vagy stb.majd összejön ha nem azon görcsölsz...bizz abban hogy van rendes lány,és majd meg is találod.mindenki máskor.de gondolom fitaal vagy még szoval ráérsz.ha 25ig nem találsz,majd akkor ráérsz esetleg azon aggodni hogy nem lesz senkid...
2011. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 WhiteLabel ***** válasza:

Ezek általában viccek, parasztok írják mint amilyen én vagyok.

Egy pszihológus ezen nem fog tudni segíteni, vagy változtatsz magadon, elfogadod magad, vagy ha tudod min kéne változtatni változtatsz, vagy előbb-utóbb megtalálod aki így szeret.

A lényeg hogy először fogadd el saját magadat, ha ez megvolt jobban fog menni a csajozás is.

2011. jún. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
A pszichó nem fogja megoldani a sikertelen srác problémáit. Abban segíthet, hogy jobban megismerd önmagad, rámutat, hogy hogyan építhetsz pl. önbizalmat, hogyan dolgozhatod fel könnyebben a kudarcokat stb. Egyébként meg ha már rendbejött valaki, az azt jelenti, hogy egészséges önértékelése van, önbizalma is, szóval az esetleges kudarcok nem fogják annyira összetörni, hiszen akinek normális önértékelése van, azt a kudarcok kevésbé viselik meg. Nem lesz belőle jobb hapsi (legalábbis pl. külsőleg nem), de lesz tartása, könnyebben fogja tudni venni az akadályokat, ergo ha megalázzák, akkor fütyülni fog az egészre. A csajozás titka az, hogy legyen önbizalmad, és tudd eladni magad. Ha nincs túl jó külsőd, bizonyos mértékig azt is kompenzálhatod, aki nem felületes, az úgyis fogja nézni a belső értékeidet is. Aki meg felületes, azzal nyilvánvalóan nem kell foglalkoznod, vedd úgy, hogy jobban jártál az elutasítással, időt spórolt meg neked, és nem érdemelt meg téged.
2011. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

A cihológus elsősorban azon hivatott segíteni, hogy jobban megismerd önmagad, hibáid, erősségeid, korlátaid, személyiséged. Reálisabban látod majd a világot, például nem mész oda alapból esélytelen nőcihez, vagy rájössz, hogy tulajdonképpen neked nem is az kell, amit eddig hittél, és elkezdesz mást keresni. Esetleg békét hoz, akaraterőt és higgadtságot, nem lesz olyan nehéz elviselni az esetleges kudarcokat. Van, akinek ez magától megy, van, akinek nem. Persze ez nem szerelőműhely, neked is akarnod kell, és nagyban függ az eredmény a te személyiségedtől.


Tudom, erre úgyis az lesz a válasz, hogy tökmindegy, emrt a lányoknak úgyis csak és kizárólag a külső számít, azon meg egy cihológus se segít. Na az ilyenre inkább cihiáter férne rá...

2011. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a 22:40es még nem volt ott, amikor elkezdtem írni! Nem is beszéltünk össze! :D
2011. jún. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem kell magyarázkodnod, elhiszem.
2011. jún. 16. 23:01
 8/10 A kérdező kommentje:

22.43

Honnan lehet azt tudni, hogy ki az, aki alapból esélytelen?

2011. jún. 16. 23:03
 9/10 anonim ***** válasza:

neked is csak a "Brian Tracy - Phoenix szeminarium"-t ajánlom hallgasd meg, benne van, hogy teremmts önbizalmat a semmiből, nálam bevált, hihetetlen de amit ebbe a szemináriumba mondanak az szóról szóra igaz! Töltsd le de nagyon gyorsan!

f17

2011. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Alapból esélytelen az, aki pitiáner, felszínes, sekélyes, nincsenek önálló gondolatai, nincs is személyisége. Az ilyenben mégis mi fogja meg az embert? Bár elég sok ilyen van, így ezek előszeretettel találnak egymásra, de nem lesz az túl magasröptű kapcsolat. Szóval ez a típus csak a valamit érő embereknél esélytelen.

Aztán a másik legnagyobb kategória szerintem az, aki annyira el van merülve a saját világában, hogy teljesen elveszti a realitásérzékét. Hibás logikával gondolkodik, végletesen általánosít, rögeszmés, esetleg annyira nincs kibékülve semmivel, hogy folyamatosan keserűséget szít maga körül. Mint az a sok válaszoló, aki úton-útfélen befröcsögi, hogy márpedig a lányoknak csak a külső meg a pénz számít, minden nő krva, jellemző mondatuk az "aki mást mond, hazudik". Erre megintcsak azt tudom mondani, hogy ilyennel mégis ki akarna együtt élni? Aztán belekerülnek egy öngerjesztő spirálfolyamatba, saját maguk idézik elő a sikertelenségüket, amitől még jobban megkeseredettek lesznek, emiatt még sikertelenebbek és így tovább. Eközben az elme borul felfelé.


Ez a "ha kedves vagy, utálni fognak"-duma meg hülyeség. A fenti típusokba tartozó nőknél esetleg, de a normálisaknál bizonyosan. Csak nem olyan könnyű eldönteni, hogy ki hova tartozik...

Na meg amit sokan elfelejtenek, ez nem olyan egyszerű, hogy felsorolunk pár paramétert, meg csoportokba osztjuk az embereket, aztán két ugyanolyan törvényszerűen összeillik. Ez alapján az ország nőinek felével össze kéne jönnöm, mégis alig van olyan, aki akár egy picit esélyes is lehetne. A kulcs az egyéniség. Egyesek szikrának hívják.

2011. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!