Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják sokan hogy...

Miért gondolják sokan hogy akinek gyereke van az minden másban sikertelen?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt hogy ha valaki szül akkor biztos azért teszi mert nincs más öröme az életben, semmi másban nem sikeres ezért csak ez maradt neki.


Miért gondoljátok így?


2012. dec. 4. 18:43
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Azonosítás miatt hülyeség mert azt én is beírhatom meg bárki, akkor ne névtelenül írjon hanem adja meg a nevét.

Ez megint az a tipikus veszekedős kérdés amivel a kérdező csak azt akarta, hogy mindenki szidja azokat akik nem szülnek 20.-as éveik elején.

2012. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
79%

utolsó:

naja, már én is megfigyeltem, h mennyire megy a virtuális iszapbirkózás a gyermekes és a gyermektelen nők között. a kérdező vagy teljesen fogalmatlan vagy egy újabb meccset szeretett volna végignézni. oszt ennyi :)


amúgy én is kismama vagyok, megmondjam, hány hetes? :-))))))

2012. dec. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom miért gondolják.


Általában belsőleg tanulatlan , fejletlen emberek, nagyrészt persze nők , és ezzel a "támadással" védekeznek és leplezik , hogy nekik senki nem csinál gyereket, vagy irigylik a huszonéveseket, hogy előbb lesz párjuk mint nekik.


Én pl azért szültem 23 évesen mert tudtam , hogy sokkal könnyebben fogom viselni mint 30 évesen vagy fölötte és lám, én egyszerre tudtam mindent csinálni mégse voltam fáradt és nem rinyáltam, hogy de nehéz és még megmaradtam nőnek is meg feleségnek is..pedig elég nyűgös volt a pici.

2012. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Tudod utolsó az ilyenre azt is lehet mondani, hogy irigylik hogy a kortársának van diplomája míg neki 8. általánosa.

Ennek ugyan annyi esélye van mint a te példádnak.

2012. dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
42%
Nem lehet rámondani, mert a diploma kb semmit nem ér, azt ma már nem lehet irigyelni, nekem van szakmám, nem is 1 és munkám is van 20 éves korom óta, a 25-26 éves diplomás barátaim meg segélyen élnek, szóval...míg nekem már csak 35 évet "kell" dolgoznom nekik még 40-et...
2012. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Jó persze lehet itt mindent írni akkor azt irigyli, hogy van szakmája míg neki 8. általánosa.

Az meg, hogy egy diploma semmit nem ér az egy általános hülyeség. Igen van olyan diploma ami semmit nem ér de van ilyen szakma is. Ja nyugdíj pedig már úgysem lesz, így te is meg én is halálunk napjáig fogunk dolgozni.

2012. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Főleg nem a 40. éves korkedvezményes nyugdíjt, amit jövőre el akarnak törölni nem 35. év múlva.
2012. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Persze mert itt mindenki a jövőbe lát:) akkor minek dolgoztok ha úgyis éhen haltok majd? :)
2012. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Te voltál aki a jövőbe látás témát felhoztad.
2012. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam ilyet a környezetemben, sőt még itt sem olvastam ilyet. Egyébként aki azért szül, mert másban nem sikeres, az elég bután csinálja....
2012. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!