Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyapám temetésére milyen...

Nagyapám temetésére milyen koszorút készíttessek?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami férfiasabbat -talán lilát- vagy valami más színűt csak ne sima fehéret vagy bordót. Milyen virágból legyen?

Mit írassak a szalagra? Tudtok valami jó idézetet? idős, 86 éves volt.


2009. aug. 19. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Az elég gáz, hogy ilyen dolgokat itt kérdezel meg, ahelyett, hogy tudnád szerinted milyet szeretett volna.

Bár ez az én személyes véleményem!

2009. aug. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát nem hinném, hogy valaki bármilyen koszorúra vagyik a sírjára. igazából azt szerettem volna, ha valaki mond valami plusz jó ötletet. a virágboltosok pedig szeretik gyorsan és egyformán letudni az összeset.

azért köszi

2009. aug. 19. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Emléked örökké szívemben él.


Hogy milyet csináltatsz függ az anyagi hátteredtöl, hogy milyen közel állt hozzád, és mennyi unokája van.


Pl anyukám anyukájának senkije sem volt csak anya és mi. ìgy anya vörös rózsa koszorút csináltatott a tesóm és én is külön külön egy egy fehér sárga rózsa koszorút. mert nem volt más gyereke vagy unokája csak mi, se férje már.


De apukám apukájának 4 gyereke volt és mindenhol 2 unoka, így a nagyanyám csináltatta a fökoszorut, és csak a külön családos unokákk csinálttak egy kisebb koszorút, én a szüleimmel csináltattam.


A legolcsobb a szegfü és a legtartósabb is, abba pl van fehér-sötét lila cirmos, a margarétakrizantém is nagyon tartós és nem túl drága abból is vannak sötét szinek, de ilyenkor nagyon olcsó azért a rózsa is meg a kardvirág is.

amit egy férfinak nem illik az rózsaszín, de akár sárga is lehet, csak rózsaszint ne csináltass, a többi mindegy.

2009. aug. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
6 unokája van, én várom a 9. dédunokáját. nem álltunk annyira túl közel egymáshoz sajnos. max. 10-15000-re gondoltam, de nem tudom milyenek az árak
2009. aug. 19. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!