Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha így alszunk?

Ciki, ha így alszunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok. Anya és apa 16 éve elváltak, vagyis akkor voltam 1 éves. Attól fogva mindig anya mellett aludtam. Közös szobám van vele, a házban alapból nagyobb szobák vannak. Felmerült, hogy felhúzunk egy falat, de szerintem ez így jobb, mint két kisebb szoba. Anya és az én ágyam közvetlenül egymás mellett van. Ha mégis akarnánk, mehetnénk külön szobába, hiszen van üres rész is, de így szoktuk meg.



2012. dec. 5. 11:29
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
40%
Igen,ciki.
2012. dec. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
90%

15 éves koromig anyummal aludtam,de mos is aludnék szívesen, nem ciki.

18/L

2012. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
2 válasz, két teljesen ellentétes hozzáállás. :)
2012. dec. 5. 11:33
 4/47 anonim ***** válasza:
71%
Nem ciki ha nektek így megfelel... Viszont később ha esetleg lesz párkapcsolatod akkor azért ciki lesz, hogy te még az anyukáddal alszol.
2012. dec. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
90%
Nem ciki, csak rossz. Mindkettőtöknek lassan ideje lenne magánéletet élni, te lassan felnősz, anyukád 16 éve elvált, tovább kéne lépni, neked önállósodni, neki is a saját életét élni, mert így örökre anyuka picilánya maradsz, ő meg semmi nem lesz, csak anyuka. Pedig lehetne nő is.
2012. dec. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Van barátom és néha itt alszik. Akkor anya átmegy a másik szobába.
2012. dec. 5. 11:37
 7/47 anonim ***** válasza:
67%
Alapvetően nincs vele baj, én inkább a társas kapcsolataid miatt aggódnék, hiszen ezek szerint 17 évesen még csak nem is ismerkedsz a szexualitással - gondolom én, bár ki tudja.
2012. dec. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
48%

Cikibb lenne, ha apukáddal aludnál így.

Szerintem normális, hogy anyukáddal jó a viszonyod. Addig nincs belőle probléma, amíg mindkettőtöknek megfelel ez.

Majd, ha lesz barátod, akkor külön szobába mész, vagy ha anyudnak lesz párja, akkor is.

2012. dec. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Nagyon késői gyerek vagyok, ő már nem akar új férfit.
2012. dec. 5. 11:37
 10/47 anonim ***** válasza:
50%
Nah, beelőztél, ezek szerint van barátod, és van még egy szoba is, akkor miért nincs saját szobád állandó jelleggel? Nem igényled a saját teret?
2012. dec. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!