Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egész családom rajtam...

Az egész családom rajtam vezeti le a feszültséget és MEGŐRÜLÖK?

Figyelt kérdés
Gyengébbek kedvéért ez azt jelenti,hogy mindig velem ordibálnak,mindenért én vagyok a hibás,ami elromlik,akkor is,ha nem én voltam,mindent rám kennek és ok nélkül is bunkók velem.Most legyek én is ilyen rosszindulatú?Költözésre most nincs lehetőség,de majd lesz,csak nem most.Hogy verjem vissza a minden napos támadásokat a külvilág és a családom oldaláról is úgy,hogy nincs nyugalmam és hogy ne menjek ebbe tönkre?

2012. dec. 5. 15:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja igen és tudom,ez már a századik ilyen kérdésem.
2012. dec. 5. 15:09
 2/7 anonim ***** válasza:

Én pl nem itt panaszkodnék és dühöngenék hanem jól kiosztanám az összeset hogy tudják hol a helyük.

És mind addig meg fogsz ŐRÜLNI amíg ezt nem teszed meg.

2012. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már sokszor megtettem.Pl tavaly karácsony ezzel telt.Már ott tartok,hogy félek a karácsonytól.Ez nem mindenhol a szeretet ünnepe.
2012. dec. 5. 15:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


1. Amúgy nem tolerálom az olyan embereket, akik állandóan nyavalyognak, mártírkódnak, a "sz*r is keserű" nekik, de ha még rajtam is töltenék ki, akkor visszavágnék, nem hagynám magam.


2. Ha nem használ:azt csinálnám, hogy,egyik fülemen be, másikon ki.


3. Ha ez sem használ:

Amikor ordibálnak velem legközelebb ok nélkül, elkezdenék fütyörészni, énekelni nekik. Vagy odamegyek, átölelem őket, s megmondom, hogy oké, én is szeretlek!

2012. dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha te alapból hülyének nézed a válaszolót ("gyengébbek kedvéért"), akkor nem fogsz megőrülni, legalábbis nem most.


ne keress kifogásokat. Mindig van mit tenni. Elköltözni is el tudsz, ha akarsz, ha pedig nem, akkor elhúzhatsz egy gyermek- és ifjúsági pszichiáterhez, segítségért. 18 éves korod után már díszkíséret sem kell (értsd: szülői beleegyezés).

2012. dec. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4 Az éneklést még nem próbáltam.Köszi:)

5 Trálálálálá!

2012. dec. 5. 22:44
 7/7 anonim válasza:
Gyűjts magadban annyi erőt össze, hogy azt tudd nekik mondani; "Baxátok meg, most má' kuss legyen!!!"
2012. dec. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!