Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom folyton velem...

A családom folyton velem ordibál és rájöttem, azért, mert rajtam vezetik le a feszültséget. De ha én nem leszek, akkor szét fog hullani a család?

Figyelt kérdés
Elegem van,hogy kapcarongy vagyok mindenkinek és senki nem veszi észre magát.Hogy baxódna meg az egész kibaxott qrva családom.

2012. nov. 30. 15:19
 1/6 timike26 ***** válasza:
nem fog szèthullani,megtalàljàk a kovetkezo csalàdtagot akin lelehet vezetni a feszultsèget.nem tudom hàny èves vagy,de ha van lehetosèged,èld a sajàt èleted tàvol toluk.
2012. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem fog szét hullani. :-)

Mennyi idős vagy? Anno én is így voltam mint te. Ha csináltam valamit, ha nem mindig porondon voltam.

Amikor 20 évesen elköltöztem és ritkán jártam haza, kissé megzakkantak. Jobb irányba változtak, észre vették magukat.

Ugyan olyan bunkók maradtak. Csak annyiban változtak a dolgok,.hogy most már azt csesztetik, aki a hibás, nem pedig azt aki épp arra járt, vagy a bögyükben van.

Mikor elmentem, 3 hónapra rá, kiderült:

-ki takarított, ki nem

-ki főzött mindig

-ki vasalt

-vagy, hogy igazából ki is a ludas a magas villany számlát illetően


Van ami csak akkor változik, ha már nem leszünk. De ehez nemömuszály költözni. Elég 1-2hét táborozás, vagy nagyszülőknél nyaralás, úgy hogy csak te nem vagy otthon.

2012. nov. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugynez van nálunk is!


Anyu,meg apu folyton veszekednek,de ha én pl arra megyek,amerre ők vannak,vagy meglátnak,mindkettő velem kezd el veszekedni.


ha kevés pénzt kapnak,

ha valaki felidegesíti őket,

ha valami történik,de nem miattam


folyton rajtam vezetik le...

2012. nov. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem fog széthullani, majd találnak mást. Sajnos sokan nem veszik észre magukat, és mindig a másikat találják hibásnak valamiben...
2012. nov. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már volt olyan is,hogy több hónapig voltam távol és régen sokszor előfordult,hogy pár hétre nélkülük mentem el nyaralni,vagy csak elutaztam,de nem változott semmi.
2012. nov. 30. 15:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerű a válasz: azon vezetik le a feszültséget, aki épp kéznél van. Tehát amíg távol vagy, addig valaki máson, mire visszajössz, már te vagy a soros. Borzasztó rossz szokás, ez annak a tipikus esete, hogy valaki sosem néz tükörbe :-(
2012. nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!