Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellenem fordult az egész...

Ellenem fordult az egész családom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
egésznap sírok semmitől sem lesz jobb kedvem + tegnap rátett az egész családom : mocsok gyereknek nevezett anyukám meg szerencsétlenségnek meg hogy bánja hogy megszült tegnap óta egy szót se szól nem is néz rám , nagymamámat multkor hallottam hogy ezt mondja anyának: "ebből a gyerekből is mi lesz??egy nagy senki!! " ezt már mondta nekem barátnőm apukája is !!!!! mit csináltam rosszul?nem iszok,nem drogozok semmi ilyen.. mit tettem?! már gondoloztam hogy elszökök vagy begyógyszerezem magam úgyse hiányoznék nekik 17/L

2012. nov. 17. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
De mégis hogyan pattant ki tegnap ez a vita?
2012. nov. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sehogy..ültem a tv előtt és bejött anyám és elkezdett üvöltözni
2012. nov. 17. 12:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már barátnőd apukája is mondta annak csak van valami oka. Butaságokon meg ne járjon az eszed, mi az hogy begyógyszerezed magad?! Nincs olyan amit ne lehetne helyre hozni!
2012. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami oka csak van (legalábbis szerintük), mégis mire mondják ezt? Értem, hogy az utolsónál csak ültél a tv előtt, de gondolom, nem ez volt az első ilyen.
2012. nov. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
kamu
2012. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha még a barátnőd apukája is mondja, tuti van oka. Úgyhogy ne tedd a szentet, kivele.
2012. nov. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!