Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy millió ilyen...

Tudom, hogy millió ilyen kérdés van, de nem tudom túltenni magam a szakításon, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Életem szerelme kidobott, egyik napról a másikra közölte hogy nem szerelmes. Én ilyen boldogságot, mint mellette, nem éreztem soha. Egyszerűen meghalok, annyira rosszul vagyok, egész nap csak őrlődöm. De tényleg 0-24ben, mivel januárig nincs munkám, igaz barátaim sincsenek, vagy el vannak foglalva és csak hétvégén érnek rá. Bárki beszél hozzám, vagy meg sem hallom, vagy ha meghallom egyből az exem jut eszembe. Kb. 3percig szokott tartani, hogy ne rá gondoljak. Ráadásul az agyamra mennek az ismerősök azzal, hogy azt mondják majd kibékülünk...Mit tehetnék?

Annyira kilátástalan minden:(( Nem tudom lefoglalni magam programokkal, mert pénzem sincs...Tönkrementem lelkileg teljesen:(((( És az a vicc, hogy tudom hogy mi volt a hiba a kapcsolatunkban, de már nem hagy esélyt hogy kijavítsam...


2012. dec. 5. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi volt a hiba a kapcsolatotokban?
2012. dec. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egyetlen ami enyhíti majd a dolgot szerintem az idő lesz. Szerintem az a baj hogy magadban keresed a hibát és nem találod, mert igazából te mindent megtettél hogy működjön a dolog. Ne okold magad, ezek szerint nem érdemelte meg a szeretetedet, hidd el jönni fog majd valaki aki megérdemli, de most ne erre koncentrálj, hanem valahogy foglald el magad. A barátok társasága sokat tud segíteni, elterelik a figyelmet a közös programok, de ha ők elfoglaltak akkor próbálj valamit kitalálni hogy ne otthon kattogj. Sportolj, iratkozz be egy nyelvsuliba, látogasd meg az ismerőseid, rokonaid, stb.
2012. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Családod tudna segíteni.

Az a lényeg, hogy ne legyél egyedül, mert így csak bekattansz.

2012. dec. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%
Oscar Wilde: "Amikor egy szerelem véget ér, a gyenge sír, a gyakorlatias rögtön keres egy másik szerelmet, de a bölcsnek már van egy tartalékban. "
2012. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!