Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem túl magam a...

Hogy tegyem túl magam a szakításon? Nektek mi segített?

Figyelt kérdés

9 évet voltunk együtt, eljegyzés is volt, nagyon szerettük egymást. Legalábbis ezt gondoltam, mert teljesen váratlanul bejelentette, hogy szerelmes valaki másba, aki ráadásul egy közös barátunk. Még aznap odaköltözött a sráchoz. 1 hónapja történt, de semmivel sem jobb. Dolgozom, hazamegyek az üres lakásba, bőgök, ha tudok eljárok a haverokkal, alszom 1-2 órát, és kezdődik előröl. Sosem lesz jobb, úgy érzem.


25F


2012. júl. 20. 14:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
az idő majd begyógyítja a sebedet!
2012. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szrönyű lehet most neked, főleg, hogy váratlanul történt, és nem volt időd feldolgozni, hogy jobb lenne felbontani a kapcsolatot. én mikor szakítottunk, már tudtam, hogy így jobb lesz, nem is bántam annyira. most a legjobb amit tehetsz, tényleg az, hogy eljársz a haverokkal, lekötöd a figyelmedet és a saját céljaidra koncentrálsz. sok sikert :)
2012. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát igen, nagyon váratlan volt. Egyik este még velem bújik ágyba, másnap már egy másik srác mellett alszik el. Azóta nem is beszéltem vele. Nem értem, hogy tudott eldobni így majdnem 10 évet.
2012. júl. 20. 14:14
 4/16 A kérdező kommentje:
Még a nappalokat nagyjából elviselem, amikor dolgozom, vagy szórakozom, de amikor ezután haza kell mennem, akkor teljesen padlóra tudok kerülni. Próbálkoztam csajozással is, de nem nekem valók az egyéjszakás kapcsolatok.
2012. júl. 20. 14:16
 5/16 anonim ***** válasza:

Velem 3 hónapja történt ugyanez. Esküvő lemond, szakítás. Én azóta sem szedtem magam össze. A munka leköt, a hobbim nem, mert van időm mellette gondolkodni.

F/30

2012. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Közhelynek hangzik és én is csak legyintettem rá, de tényleg csak az idő segít és a sok elfoglaltság, valódi pótcselekvés. Ez egy normális, élettani gyászreakció
2012. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%

Oscar Wilde: "Amikor egy szerelem véget ér, a gyenge sír, a gyakorlatias rögtön keres egy másik szerelmet, de a bölcsnek már van egy tartalékban. "

Én a harmadik voltam. :-)

2012. júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kell idő, de nem mindegy menni. Le kéne rövidíteni. Ez úgy megy, hogy kell egy csomó esemény ami rárakódik az agyban. Utazás, kirándulás,... és az agy felejt. Segíti a felejtést, ha elgondolkodunk a dolgon, egyik nap egyik ágy utána a másik? Milyen ember az ilyen? És a többi rossz tulajdonságain agyalj és hopp ki is szerettél belőle.
2012. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Dia90' válasza:
Érdekes szitu. :s Nekem még az segített, hogy eltüntettem mindent, ami rájuk emlékeztetett, de ez közel sem egyszerű, ha pl. együtt éltetek ennyi éven keresztül. Sajnos amíg ott vannak a közösen vásárolt bútorok, az ajándékba kapott tárgyak, addig szinte lehetetlen lesz érzelmileg elhatárolódnod. Én lehet, hogy megpróbálnám ezeket eladni (akár neten keresztül), és teljesen átváltoztatni a lakást. + segíthet egy új hobbi, és az, ha nyitsz mások felé.
2012. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam, és ugyanennyi idős, mint Te. Első két nap sárga földig ittam magam, de rájöttem, hogy ez nem megoldás. Szerencsére a barátok mellettem álltak, nem hagytak magamra. Eljártunk bowlingozni, biliárdozni stb. Nekem is este volt nagyon rossz jó pár hétig nagyon szenvedtem. Kétségbeesésemben rögtön próbáltam egy másik lányt keresni, de mindben csak az exet láttam. Próbálj Te is minél több időt a barátokkal lenni, pozitív gondolataid legyenek, hidd el előbb-utóbb kihevered. Elfelejteni persze nem lehet, de utólag visszagondolva csak röhögök magamon, hogy ennyit szenvedtem egy ilyen nő miatt. Fel a fejjel, kitartás, sikerülni fog! 26F
2012. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!