Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok tanácsot adni?...

Tudnátok tanácsot adni? Kezdek kétségbe esni. (családon belüli erőszak)

Figyelt kérdés

Pár napja érkeztünk Londonba a párommal. Hoztunk magunkkal annyi pénzt amivel el lehet lenni amíg nem találunk valamit. Viszont mint sejthető volt itt sem repül az ember szájába a sült galamb, keresni kell a munkát nagyon. Párom egyre feszültebb emiatt és egyre gyakrabban rajtam vezeti le a stresszt. Régen havonta egyszer volt ilyen, most meg naponta többször. Ha elront valamit, az is miattam van és emberhez nem méltó módon beszél velem. Többször megfenyegetett hogy összever, vagy kiveri a fogaimat. A jelzőkről nem is szólva amikkel illet. Kétségbeesetten keresek munkát de eddig semmi, valamit tenni szeretnék de sarokba szorítva érzem magam. Ma már legyintette a kezét hogy felpofoz. Hamarosan meg fog ütni. Tudtok valamit javasolni?

Nem szeretném részletesebben leírni az eseményeket így is nagyon szégyellem magam hogy idáig süllyedtem. Köszönök minden választ.


2012. dec. 5. 16:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%

Ostoba vagy, gyönge és gyáva. Kimentél idegenbe egy olyan emberrel, akiről nagyon jól tudtad, hogy miféle ember.


Menj szépen haza, próbálj meg elhelyezkedni. Ha nem, akkor is állj a sarkadra, hagyd ott a pasidat, és menj dolgozni egyedül. Majd megismerkedsz másokkal, és nem kell azoknak feltétlenül csak magyaroknak lenniük.


Bármiféle valós segítséghez haza kell jönnöd. nem tudom, hogy miylen szinten beszélsz angolul, de az biztos, hogy nem örülnek olyan embernek, aki kimegy dolgozni, és máris problémás.


Családon belüli erőszak pedig csak addig létezik, amíg ki nem lépsz abból. Az pedig csakis rajtad múlik.

2012. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
"Nincsen semmi pénzem, minden nála van." Magyarul szépen kihasznál téged amíg munkát keresel. Jó távolra vitt hogy ne hallja senki sem a kiabálásod. Lehet nem fog tetszeni az igazság, de alaposan kitervelt mindent, és csapdában vagy.
2012. dec. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12/12


Igen, pontosan.

2012. dec. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!