Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Saját lakás a 8. kerben vagy...

Saját lakás a 8. kerben vagy albérlet?

Figyelt kérdés

A nagyapám íratott rám, meg a tesómra egy garzonlakást, de a tesóm kiköltözött külföldre, én eddig otthon laktam, de már elegem van, mert a szüleim mindenbe beleszólnak, pedig dolgozó 21 éves fiú vagyok..

Viszont a lakás a 8.kerületben van és nem rajongom a romákért, a környéken viszont sok van..az előnye, hogy a közlekedés jó, mert minden hamar megközelíthető és mivel az 5.kerben dolgozom, nem kéne sokat utazni a munkahelyre és nem kéne korán kelni. A ház is csendes és élhetnék egyedül, az jönne, aki akar. De mivel rossz híre van, lehet, hogy mindenki viszolyogna, hogy átjöjjön.

Másik opció az albérlet a belvárosban, ami drága és mivel lakótárs kéne, hozzá kéne alkalmazkodni és nem is nagyon tudnék félretenni. Melyiket válasszam, ha mindenképp el akarok költözni itthonról?


2012. dec. 6. 16:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Azért 8.ker elég nagy, vannak jobb-rosszabb részei. Esetleg az is jó ha kiadod a garzont valakinek, és akkor lesz pénzed fizetni egy másik albérletet.
2012. dec. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem add el, vagy add ki albérletbe. Úgyis vannak akik annyira le vannak égve hogy egy ilyen lakással is kénytelenek beérni.
2012. dec. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Tudod hányan örülnének saját lakásnak? Nem értem, mi a problémád, más örömmel rohanna a lakásba.
2012. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Na pont az ilyen megnyilvánulásoktól félek, mint a 2. válaszoló..szóval hiába néz ki jól belülről, az ismerőseim tuti leszólnák a környék miatt, én meg nem akarom hogy lúzernek nézzenek..:S De a tesóm nélkül nem adhatom el, ő meg biztos nem fog belemenni, mert ez anno a nagyapánk műterme és "művészlakása" volt, a pénzből máshol meg lehet, h olyat kapnék, ahol lepusztult a ház vagy 500-an laknak benne.
2012. dec. 6. 16:22
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A 8. kerület melyik érszén van a lakás? Mert nem az egész egy gettó, ahogy azt mindenki elképzeli. Mondhatsz akár utcát is, ettől még nem tudjuk ki vagy.
2012. dec. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
a 8. kerület rehabilitációja elég régóta tart, szóval vannak jobb környékek újépítésű ingatlanokkal és nomrális, jól szituált lakókkal. ezek még azokat a részeket is jobá teszik, amik amúgy rossz állapotban vannak. gondolom, jártál már nagyapadánál, fel tudod mérni, h mennyire gázos az a rész a nyolcon belül, ahol ő lakott. én a helyedben férfiként belevágnék. ha nagyon tré, még mindig kiköltözhetsz pár hónap múlva és kivehetsz egy szobát a belvárosban, ezt meg kiadod (nagyon nézd meg, h inek)
2012. dec. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor add ki és az árából meg tudsz kivenni jobb helyen egy szobát. A fizetésedből pedig félre tudsz tenni, ha nem kell lakhatásra költeni.
2012. dec. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
6. vagyok. a "férfiként"-et nem úgy értettem, h f.sós vagy és légy férfi, hanem h egy 21 éves lánynak nem ezt tanácsolnám :-)
2012. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hát a Corvin negyedtől 5 percnyi sétára van, szóval a közlekedés tényleg elég jó, csak hát kicsit félek.
2012. dec. 6. 16:28
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nem a budai hegyekben laksz budapesten,akkor mindenhol ott vannak a csövesek,meg egyéb alakok...nemcsak c*gányok....


Minden utca végén,közepén,elején.Van olyan utca minden kerületben,aminek az eleje újépítésű szép házakból áll a vége pedig már putri.


Plusz eleve ha felszállsz a tömegközlekedésre,vagy mész aluljáróba tele van minden sz/r emberekkel...


Én laktam a 8ker szélén kőbányán,és nem volt gáz...


Belvárosba a fura emberek mellé még rengeteg kutyaszar is van :D jól gondold meg....

2012. dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!