Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Saját lakás a 8. kerben vagy...

Saját lakás a 8. kerben vagy albérlet?

Figyelt kérdés

A nagyapám íratott rám, meg a tesómra egy garzonlakást, de a tesóm kiköltözött külföldre, én eddig otthon laktam, de már elegem van, mert a szüleim mindenbe beleszólnak, pedig dolgozó 21 éves fiú vagyok..

Viszont a lakás a 8.kerületben van és nem rajongom a romákért, a környéken viszont sok van..az előnye, hogy a közlekedés jó, mert minden hamar megközelíthető és mivel az 5.kerben dolgozom, nem kéne sokat utazni a munkahelyre és nem kéne korán kelni. A ház is csendes és élhetnék egyedül, az jönne, aki akar. De mivel rossz híre van, lehet, hogy mindenki viszolyogna, hogy átjöjjön.

Másik opció az albérlet a belvárosban, ami drága és mivel lakótárs kéne, hozzá kéne alkalmazkodni és nem is nagyon tudnék félretenni. Melyiket válasszam, ha mindenképp el akarok költözni itthonról?


2012. dec. 6. 16:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Corvin negyeddel nem tudom mi bajod, abszolút kulturált környék lett, onnan 5 perc séta már semmi....
2012. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
84%
Ismerősék is laknak a Corvin környékén, nincs ott semmi extra.
2012. dec. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
A romák a bajom..
2012. dec. 6. 16:35
 14/23 anonim ***** válasza:
90%
De nem érted, azok mindenhol vannak kb, a Corvin negyed meg már teljesen normális rész lett szinte, onnan 5 perc séta meg semmi... Nyilván nem a masszív cigánygettó kezdődik a pláza után 2 méterrel. Tudom, mert elég gyakran járok arra...
2012. dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
ne hülyülj már, én ilyen szeszgyár utcákra, meg szigony utcákra asszociáltam. a corvin negyedtől 5 percre az szinte belváros és az egyik legjobb része a 8.nak. azt még lánynak is merném ajánlani. amúgy nem értem, miért félsz attól, h mit mondanak a barátok. gondolom ők is 20 körül vannak, tehát vagy otthon élnek vagy szobát bérelnek. nem hiszem, h minden spanodat megdobták egy öröklakással vagy mindegyikük budán bérelne és a hyegyekből ereszkedne le hozzád a pokol bugyraiba. túlreagálod. ennyi idősen az számít, h saját, önálló kecód van, semmi más. vagy ha mégis, akkor ahhoz nagyon sznob társaságnak kell lenni. ne szégyelld már, h hol lakott a nagyapád, azért ez így nagyon fura...
2012. dec. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
87%

30 éves vagyok diplomás és a mai napig nincs saját lakásom.Ne Nyávogjál...!

Elkényeztetett...Tudod hányan milyen boldogok lennének,ha csak úgy kapnánk egy lakást a ősöktől?!?!Akármilyet?Örülj,hogy van!Ja hogy nem villa a rózsadombon?Bocs...Lottózál!

2012. dec. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
50%
Én kiadnám a helyedbe, az is pénz, és így költöznék egy másik garzonlakásba. Albérletbe.
2012. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha eladnád mennyiért adnád el? De szerintem költözz oda vagy add ki albérletbe.
2012. dec. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
83%

Eleinte jófejnek tűntél, de a kommented alapján egy elkényeztetett tutyimutyi kisp.cs lehetsz...

Én itt lakom a "sűrűjében", napi szinten kerülgetem ezeket a mocskokat. Azokat támadják meg, akikre rá van írva, hogy áldozat típus. Ha balfax vagy, mindenhol meg fognak találni. Ha meg normális vagy, akkor már leírták... mindenhol minden tele van cigánnyal és kutyaszarral a belvárosban szinte.

2012. dec. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
66%

"szigony utcákra asszociáltam"

A szigony utca is 5 p gyalog a corvintól, sajnos tegnap volt szerencsém kipróbálni. Azzal szórakozott 3 nagyon intelligens úriember (akik 30 éves korul ellenére délután 2kor nagyon ráértek), hogy mindenkinek aki elment mellettük azt mondták hogy "hoppá, leesett a sálad" és ha hátranéztél hogy leesett-e, röhögtek. Most mondjátok, az ilyeneket nem lehetne bezárni valahova hogy a normális, értelemmel rendelkező embereknek több hely maradjon? :D


Én a helyedben kiadnám a lakást az tuti, és még maradnék otthon ha lehet, és gyűjtögetnék jobbra. Az hogy a haverjaid mit gondolnak... ennyire felszínesek? Örüljenek (és örüljünk) hogy jobb helyen laknak.


Igazából nagyon sajnálom ezeket az embereket akik megrekedtek a fejlődésben, és fogalmuk sincs arról hogy mondjuk mi az az infláció, miért ennyi a minimálbér, hogy működik Magyarországon a bankrendszer, stb... csak az a gáz hogy ugyanannyit ér mondjuk a szavazatuk mint az enyém.


Bocsi, ez mind kijött :D

L21

2012. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!