Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tennétek ha a párotok kéri?

Meg tennétek ha a párotok kéri?

Figyelt kérdés
A párotok azt mondta,hogy szerinte jobb lenne ha a legjobb barátnőddel inkább megszakadna a kapcsolatotok,mert nem valami szép éltet él és félt,hogy belevisz valamibe, akkor megszakítanád vele a kapcsolatot?

2012. dec. 6. 17:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
71%

Inkább a párommal.


1. Aki döntésre kényszerít közte és más között, az máris vesztett.


2. Annyira befolyásolható idiótának tart, hogy birkaként követnék bárkit? Akkor szintén nincs miről beszélnünk.

2012. dec. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%

Olyan embert nem lehet rossz dologba belevinni, aki nem akarja. Én ezt gondolom.

Én soha nem kértem ilyet egyik volt páromtól sem és tőlem se kértek ilyet, de nem is lett volna egy jó dolog.

Ha te nem akarsz olyan életet élni, amilyet a barátnőd, akkor nem is fogsz, kár ettől paráznia a párodnak. Ha meg olyat akarsz tenni, akkor meg úgyis megteszed, nem kell hozzá még a barátnődnek sem belevinnie.

2012. dec. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%

Senkit nem lehet belevinni a rosszba ha az illető ő maga nem akarja.

Így ha a párom arra kérne hogy a legjobb barátnőmmel szakítsak meg minden kapcsolatot, akkor innentől kezdve nem érdekelne a párom.

Azt hogy a barátnőnek milyen élete van, senkire nem tartozik. Az ő élete. Ha eddig nem követted a példáját akkor később sem fogod, így a barátság nem is fog tönkremenni.

2012. dec. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
67%

Nem, inkább a párommal való kapcsolaton gondolkodnék el komolyabban. Értelmes ember ilyet nem kér.


Ahogy valaki írta: úgy gondolja, hogy hatalma van feletted, befolyásolhatónak tart...

A másik meg pontosan: aki nem akar, az nem megy bele a rosszba.


Én akkor sem hagynám ott egy barátnőmet, ha éppen egy lecsúszott drogos lenne, inkább megpróbálnék neki segíteni. Ugyanígy, ha elég rosszéletű inkább igyekeznék példát mutatni és jobb útra terelni! Nem cserben hagyni.

2012. dec. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
42%
Valószínűleg kikezdett a csaj a társaddal, ezért próbálja felnyitni a szemed a srác.
2012. dec. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ, hogy mit értesz a "nem túl szép életet él" alatt... Mert ha pl drogfüggő, vagy ilyesmi, akkor érthető lenne a kérése...
2012. dec. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%

Voltam hasonló helyzetben. Bár nem mondták, hogy ne találkozzak a másikkal, kölcsönösen utálták egymást. Hiába próbáltam felhívni a figyelmüket egymás jó tulajdonságaira, mindketten olyan nagyon makacsok és féltékenyek voltak, hogy meg se próbáltak jó dolgokat feltételezni a másikról.


Mostanra mindkettejükkel megszakadt a kapcsolatom, és azt hiszem, így a legjobb.

2012. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
53%
Elgondolkodnék rajta. Ha van alapja, pl. tényleg kevert már bajba a lány, akkor valószínű a párommal maradnék... de ez csak elméleti szint, az én egyetlen igazi barátnőm egyáltalán nem balhés típus. Mindegy. Egyébként meg felnőtt ember vagyok, azt gondolom, nem lehet befolyásolni, nem vagyok olyan hülye, hogy bajba keverjem magam. Meg aztán... mi az, hogy szakítsam meg vele a kapcsolatot? Van, amikor a balhésabb embereknek segítségre van szüksége... az sem mindegy, milyen balhé. Ha csak az a gond, hogy pasizós, mert még nincs barátja, az csak hiszti meg féltékenység a párom részéről pl.
2012. dec. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Azért nem, mert a párom kéri. (A párom nem kér ilyet.) Mi elbeszélgetnénk rajta, hogyan tudnánk segíteni neki. A saját döntéseimért én vállalom a felelősséget, ezért vagyok felnőtt. Emiatt nem kell barátokat váltanom. Belevinni senkit nem lehet a rosszba, csak aki maga megy. Senki nem iszik a számon, senki nem mozog a testemmel. Másokat okolni a saját hibáinkért felesleges gyávaság. Szóval nem. Meggondolnám, ha jelezné, hogy egy közös barátunk rossz irányba halad az életében, és megpróbálnánk segíteni rajta, ha tudunk. De én ettől se több, se kevesebb nem leszek.
2012. dec. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
68%
Volt "rossz életű" barátnőm, aki mindig nálam öntötte ki a szívét. Mindig megmagyarázta mit, miért tesz. Soha nem akartam a nyomdokaiba lépni, nem éreztem, hogy veszélyeztet. Kíváncsivá sem tett. Senki kérésére nem taszítottam el volna magamtól, hiszen én voltam a legfőbb bizalmasa és barátnője.
2012. dec. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!