Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna így a párotok...

Titeket zavarna így a párotok múltja, vagy csak én vagyok túl érzékeny?

Figyelt kérdés

A párommal lassan egy éve leszünk együtt. Viszonylag nagy a korkülönbség köztünk (az ő javára), neki már több évekig tartó (tíz évig tartó is) kapcsolata volt, az egyikből egy kislánya is született. Hosszútávon mégsem jött össze neki eddig és most ahogy kérdezgettem erről, egyre inkább úgy érzem, hogy senki nem elég jó neki annyira, hogy végleg elkötelezze magát. Jó, persze lehet, hogy tényleg csak eddig nem úgy alakultak a kapcsolatai, de pl. a tízéves kapcsolatát, ahonnan a lánya is született, egy másik szerelem miatt hagyta ott, aminek aztán 3-4 év múlva vége lett. A 3-4 komoly kapcsolata mellett pedig voltak neki 1-2 hónaposak is. Számomra elég furcsa, hogy ennyi nőből egyik sem felelt meg az igényeinek annyira, hogy lekösse magát mellette... vagy én látom beszűkülten a dolgokat? Mit gondoltok? Zavarna titeket, hogy ennyi kapcsolata volt előttetek, jobbnál jobb nőkkel és valamiért senki nem volt neki elég jó?

25N


2012. dec. 2. 17:55
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Úgymond elég kisebbségi érzésem van, hogy ugyan miért mellettem kötné le majd magát, ha én ugyanúgy csak egy vagyok a sok nőből, akivel megpróbálta?
2012. dec. 2. 17:56
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem van a múltjában 1 db olyan nő, akit képtelen elfelejteni lelkileg, érzelmileg. Mert az uj nők, max. külsőleg alakíthatók, de belsőleg nem.


Gondolom ismered: feltuningolt bábut ezret vehetsz magadnak, de olyan embert akit nem lehet megvásárolni, és megad mindent amire szükséged van-olyat jó ha egyetlen egyet tud az ember felmutatni egy egész életben.

2012. dec. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Tudod a férfiak gyarlók, és minden uj kapcsolatba azt hiszik, hogy az uj nőt arra a régi képére formálják, akkor visszakapják azt a személyt akit egykor elveszítettek.

Egyébként valószínűsítem, hogy az a nő hagyta el a férfit.

2012. dec. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem véletlenül nem érzed magad biztonságba. Az ember-még ha az ellenkezőjét is hallja-de megérzi a későbbi bukást.
2012. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Ha valakinek a múltja zavarna, akkor már a kapcsolatunk elején is zavarna. Ha nem tudom túl tenni magam rajta, akkor szakítok vele. 1 év tán már nem zavarna a múltja, elfogadnám a múltjával együtt.

Ha a sors úgy akarja akkor végleg együtt maradunk függetlenül attól hogy előttem hány nője volt. Ha nem egymásnak vagyunk teremtve akkor legalább volt pár év szép idő..

2012. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Mivel nagy a korkülönbség, ő már nem lehet olyan fiatal. Gondolom, erősen középkorú. Szóval, kezd kiöregedni, és a végtelenségig nem tudja váltogatni a nőit, mert egy idő után visszanyal a fagyi, és már ő nem lesz elég jó a nőknek.

Így hát elképzelhető, hogy veled marad, és téged már nem hagy el, de valószínűleg csak azért, mert már nem tudna kire lecserélni, és eltengeteti a veled a hátralévő éveket...

2012. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Azért vannak nők is, akik kétszer mennek férjhez vagy nem találnak igazit több komoly kapcsolat után sem. Nem gondolom, hogy a hozzád fűződő kapcsolatot erre kellene alapozni.

Miből következtettetek arra, hogy egy nőn nem tud túl lépni? Melyik mondatból? Ne haragudjatok, nem vitát szeretnék, csak egyszerűen nem értem ezeket a nagy horderejű dogokat egy pár mondatból.

Kérdező! Ha bizonytalan vagy, nem kellett volna belevágni, nyilván ezek a dolgok az elején tisztázásra kerülnek. Vagy leküzdöd a félelmeidet vagy lezárod a dolgot. Csak felemészted így magadat is és a kapcsolatod is.

Ha tudnánk, hogy elesünk, leülnénk.

Ez benne lehet minden egyes kapcsolatban, nem csak a tiédben.

Lehet, hogy ő éppen most nálad fog "beérni" és végleg megállapodni, de valóban az is lehet, hogy sosem fogja ezt megtenni, sőt még az is lehet, hogy van valaki, akit nem bír elfelejteni. Gyakorlatilag bármi lehet, amit csak akkor tudsz meg, ha félre teszed ezeket a kesze-kusza gondolatokat és boldog vagy a kapcsolatodban.

2012. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

6/6


Én is így gondolom, de nem akartam fájdalma okozni a kérdezőnek.

2012. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

7/8


"Számomra elég furcsa, hogy ennyi nőből egyik sem felelt meg az igényeinek annyira, hogy lekösse magát mellette."


Mert az aki neki megfelelt, és ezerrel akarta maga mellett tudni-elhagyta.

2012. dec. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ő hagyta ott az összes komoly kapcsolatát. Volt, akit másik nő miatt, volt amelyik kihűlt, stb.
2012. dec. 2. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!