Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem két ember között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem két ember között végül is hogy alakul ki? Mik egy párkapcsolat lépcsőfokai?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye a kérdés, de nem tudom jobban megfogalmazni. Még nem volt benne részem, nem tudom hogyan megy ez és gondoltam megkérdezem, hogy okosabb legyek, ezzel nincs baj szerintem. Szóval az ismerkedésből ugye szerelem, (ha kölcsönös az érdeklődés) abból párkapcsolat alakul ki. De hogy? Ha látnak egymásban valamit utána mondjuk tegyük fel elkezdnek beszélgetni, elmennek helyekre megismerkedni jobban egymással, de utána mi van? Már mint egy kapcsolat legelején van már szerelem, vagy az később alakul ki, ez az erős kötődés. Vagy már eleve szerelemmel kezdődik? Hogy megy ez? És ha mondjuk a lány megismerkedik a pasival, a csaj már alig bírja a pali nélkül, de a pasi még csak ismerkedni vele, szóval jól érzi magát, de még nem szerelmes, akkor mi van? Csak fölösleges érdeklődés a nő részéről?
2012. okt. 14. 03:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy ha két ember, akik egymásnak lettek teremtve rögtön érzik, hogy mi van?
2012. okt. 14. 03:26
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Na erre aztán nincs szabály. Ahány ember, ahány alkalom annyi lehetőség.
2012. okt. 14. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Biológia az egész.
2012. okt. 14. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm szépen ezeket a h@lye válaszokat! 2. ku@a vicces voltál, haha... -.- Úgy látszik nem tudtátok felfogni, mit kérdezek!
2012. okt. 14. 07:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elég rejtélyes dolog.

Az tény, hogy biológia az egész, de csak nagy részt. (Mert volt olyan férfi, akivel el tudtam volna képzelni egy kapcsolatot, addig, amíg ki nem nyitotta a száját és kiderült, alig bír két értelmes mondatot mondani és minden második szava trágárság volt, na itt elmúlt minden vonzódásom.)

Megismerkedsz valakivel, az első fontos szempont, hogy, mint ember, ne taszítson, tehát tetszik neked. Megismered, és olyan a lelke is, ami neked megfelel, az értékrendje, akkor ugye jól érzed magad vele.

Na és itt jön a csavar: valaki azonnal szerelmes lesz (vagy valami hasonló), van, aki csak később. Az eleje persze csak fellángolás, hosszabb idő után, egymás alapos megismerése után jönnek aztán az igazán mélyebb érzelmek, amikor már a kezdeti hév, a pillangók kezdenek lecsillapodni és nem érzed magad drogosnak.

A szerelem nem csak azonnal alakulhat ki, én magamról és páromról írtam pl., én azonnal lángolni kezdtem érte, neki kellett durván egy hónap, sok együtt töltött idő, hogy belém szeressen.

Nem tudom mennyire kielégítő a válaszom, én el tudom képzelni, hogy sok embernél nem így működik és mást is érez, passz.

23/L

2012. okt. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, végre normális választ kaptam! Ment a zöld kéz! :)
2012. okt. 14. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!