Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalatotok, véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatotok, véleményetek alapján mennyi idő után múlik el a szerelem, mennyi idő elteltével alakul át szeretetté, tiszteletté?

Figyelt kérdés
Valamint a kései fázisban, mikor már átalakultak az érzelmek, könnyebb érdeklődni más iránt, vonzódni, beleszeretni másba?
2012. febr. 19. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
legalább 40 év, max 56,42. Hülye kérdésre hülye válasz. Ez abszolút relatív.
2012. febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én inkább szeretetröl, és bizalomról beszélnék, az "igazi" szerelem talán még egy évig se tartott nálam, de nincsenek igazán határok benne, nem tudom pontosan megmondani.

Képtelenségnek tartom, hogy beleszeretnénk bárki másba ,egymáshoz ragaszkodunk, összetartozunk.

Kapom majd az oltást, de ettöl függetlenül egyikünk se teljesen monogám, de ez a mi magánügyünk azt hiszem .

2012. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Első: nyilván azért írtam oda, hogy tapasztalat alapján ;)
2012. febr. 19. 12:12
 4/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim alapján fél év, max pár hónappal több.

De ez attól függ milyen személyiségszerkezetű az ember, van akinél nagyon mély, hatalmas a lángolás (mint az én esetemben) akkor rövidebb ideig is tart. Vannak akik meg "alacsony lángon égnek" ott eltarthat évekig is.

2012. febr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Második: de érzelmileg monogámok vagytok, nem? Már ha nem tudod elképzelni, hogy beleszeress másba.
2012. febr. 19. 12:13
 6/11 anonim ***** válasza:
12 év után is úgy érzek ,mint mikor össze jöttünk, de a párom is!
2012. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hülyén , és csöpögösen hangzik, de mintha egymás másik fele lennénk. Eszembe se jut hogy tudnék mást (is) szeretni.


35/F

2012. febr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
előttem író: ez csőlátásra vall... hogy a fenébe ne tudnál szeretni mást, tele van a világ jó csajokkal és ne mondjátok hogy nem így van. Szerintem csak egyszerűen megszoktátok egymást, bekerültetek egymás konfortzónájába, de az már nem szerelem. 21/F
2012. febr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én idén vagyok 7 éve együtt a barátommal, együtt lakunk már 4 éve, meg minden. Ő 30 éves, én 26, mindenki esküvőről meg gyerekről kérdezget, de... nem tudom.
2012. febr. 19. 12:40
 10/11 anonim ***** válasza:
12:19 a 21 éveddel már sokat tapasztalhattál a szerelemről!! mikor te kilenc éves voltál én 28 és te írsz cső látásról? te még nem voltál szerelmes!!!!
2012. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!