Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy anyának mennyi köze van...

Egy anyának mennyi köze van ahhoz, hogy a fiának hogy alakul a magánélete? (párkapcsolat, stb)

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 10:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amennyit a fia megenged neki. Én úgy gondolom, meg kell szabni a határokat, mind a két odlalról. Amíg tini, több a beleszólása, hisz vigyázni akar a gyerekére,de felnőttkortól már szinte semmi 'köze' hozzá.
2012. dec. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok, hamarosan 20.


Így?

2012. dec. 7. 13:17
 13/16 anonim ***** válasza:
19-20 évesen már nem a korod a lényeg, hanem a személyiséged. Ha külön életet, külön kapcsolatot, később családot akarsz, akkor bizony meg kell tanulnod kezelni az anyukádat! Előre le kell ülni vele és meg kell vele nyíltan beszélned, számodra mi fér bele egy ismerkedős beszélgetésbe és mi nem. A kapcsolatod talán az új kis családod csírája, és te a vagy a Férfi benne. Gondold át, mit szeretnél és mit nem, és ezt mondd is meg neki!
2012. dec. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Amíg nem komoly a kapcsolat, addig mondjuk ne mutasd be otthon. Utána készítsd fel a lányt arra, hogy anyukádnak milyen a modora, mire számíthat tőle. És anyukádat is készítsd fel, ha bemutatsz neki valakit, mondd el neki a tudnivalókat a lányról, így nem fog kínos kérdésekkel égetni a lány előtt. Ha olyat kérdez anyukád, amihez semmi köze, akkor nem vagy köteles válaszolni és a lány sem.
2012. dec. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szerintem egy szülőnek igenis joga van tudni, hogy a gyereke éppen kivel van együtt, mit dolgoznak a szülei stb., de az tényleg nem jó, ha anyukád az első alkalommal nagyon tolakodóan kérdezi meg a lányt/fiút. Kérd meg anyudat, hogy lehetőleg finoman kérdezzen rá a dolgokra...
2014. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 eakos1 ***** válasza:
Anyukádon sajnos nem változtathatsz. Gondolom te érzed kínosnak a kérdést. Na ezen viszont változtathatsz! Ugyanis az érzés csak a tied! Azt te generálod magadnak. Vedd viccesre a dolgot. Mond, hogy takarító az anyja de nyugodj meg anyu mert én a lányát szeretem.
2021. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!