Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szabadulhatnék meg a...

Hogyan szabadulhatnék meg a családomtól?

Figyelt kérdés
17L
2012. dec. 7. 13:15
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Már intézetbe tettek, de ott nem lehet kibírni (előbb fagyok meg az utcán). Az elmúlt 2 évben itt-ott laktam, aztán ex-barátomnál elég sokáig, most egy barátnőmnél laktam, de tegnap el kellett költöznöm, szóval eljöttem nagyanyámhoz, de ő már most csak arról beszél, hogy mikor megyek már, pedig csak tegnap jöttem. 2 év alatt teljes mértékben belefáradtam ebbe az egészbe, hogy sosincs hova "haza" mennem. Lehet, hogy valóban célszerűbb lenne megfagyni. Ehh.
2012. dec. 7. 13:37
 12/20 A kérdező kommentje:
Dolgozom, de egyik napról a másikra még egy társbérletet sem lehet találni... Amik vannak, azok 99%-ban kifizethetetlenek, vagy nagyon kiesnek...
2012. dec. 7. 13:39
 13/20 anonim ***** válasza:

Miért fordultak el tőled?


Szeretném tisztábban látni a helyzetet, mert az én családomban is volt egy hasonló helyzet. Testvérem mindig hazudozott, pénzt és ékszereket lopott mindenkitől(testvér, szülő, nagyszülő, unokatestvér..), nem járt iskolába, kiabált a szülőkkel stb., ezért el lett küldve otthonról. A mai napig haragszik a családra és minket hibáztat, mert ő soha nem csinált semmit rosszat.

2012. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Szüleim elváltak, nagyon zűrös úgy volt (6 éve pereskednek a mai napig), és valahogy rajtam (meg öcsémen) csapódott le az egész... Csak öcsém még kicsi volt, aránylag szerencsésen megúszta (9 évesen apámhoz költözött és azóta anyámmal szóba sem áll), de én meg már nagy voltam, és szerintem anyámék apámat látják bennem, apámék meg anyámat... Ezt is utálom, mi közöm nekem a pénzügyeikhez meg az elcs*szett exházasságukhoz?
2012. dec. 7. 13:52
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

hát a kérdés alapján tök másra gondoltam. bocs, hogy ezt írom, de neked nincs családod. nem értem kitől és minek akarsz megszabadulni....

egyébként sajnálom, hogy így kell élned.

2012. dec. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, ezt valahogy mérgemben írtam így :D Tényleg elég hülye kérdés lett.
2012. dec. 7. 14:16
 17/20 anonim ***** válasza:
nevelőszülőkhöz is mehetnél.
2012. dec. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön aupair munka? Ha nem is tudsz idegen nyelvet, kint élő magyar családok is szoktak keresni segítséget. Indulásnak sztem jó a te helyzetedben.
2012. dec. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Koliba nem tudsz menni? Vagy családsegítőhöz? Hátha tudnak vmit segíteni...
2012. dec. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 sippara ***** válasza:
100%

Itt próbálkozhatsz esetleg:

[link]

2012. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!