Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok kölcsön anyukátoknak...

Adnátok kölcsön anyukátoknak nagyobb összeget, vagy utána is kérne? Egyszer adjak?

Figyelt kérdés
Nem jó a kapcsolatom az anyámmal, évi 1-2szer beszélünk telefonon már jó ideje. Most kölcsönkért tőlem egy bizonyos összeget, oda tudnám adni, ha akarnám. De egyrészt nem tudom, hogy akarom e, másrészt félek, hogy máskor is kérne. Hitelük van, ez csak pillanatnyi megoldás lenne. (hülyeségekre vettek fel pénz, és csak elszórták)

2012. dec. 7. 22:30
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
A kölcsön szót nem jól használtam.. Az összeget soha többet nem látnám.
2012. dec. 7. 22:31
 2/21 anonim ***** válasza:
42%
Nehéz döntésben van részed, mivel nem tartjátok a kapcsolatot. En viszont lehet, hogy odaadnám neki, hogy lássa segitek rajta még igy is,ha bajban van.
2012. dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
attól függ mekkora összeg 10000-20000 ft-t még adnék akkor is ha soha nem látnám többet nagyobb összeget nem bír el a pénztárcánk.
2012. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

Egyszer, elsőre biztos hogy segítenék neki!

Aztán ha máskor is kér, még mindig lesz jogod, lehetőséged nemet mondani.

2012. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Egyik részem segítene neki. Bár tény, hogy ő nem sokat segített rajtam életem során. De szeretném ha helyrejönne az élete (bár nem fog), attól függetlenül, hogy szorosabb nem lesz a kapcsolatunk. Szóval változtatni, nyitni nem szeretnék felé, de azt nem bánnám ha tudnám, hogy nyugodtan él valahol
2012. dec. 7. 22:47
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem az összegről van szó, több mint amit írnál, de a lényeg, hogy károm nem lenne belőle. Itt magáról arról van szó, hogy adnátok-e, annyit amennyi nektek nem okoz törést, de életem végéig nem akarom őt(őket pláne) pénzelni. Ha egyszer adok félő, hogy utána is zaklatni fog.
2012. dec. 7. 22:50
 7/21 ßđkan válasza:
10%
Szerintem szégyellhetnéd magad akármilyen rossz is a kapcsolatotok én akármennyit adnék és eleve nem venném vissza!!!
2012. dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
Most adnék, mégiscsak az anyám. Aztán, ha csak rendszerré kezdene alakulni, bármikor mondhatnám, hogy nem, többet nem.
2012. dec. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Szerintem anélkül hogy bármit tudnál az életünkről, kapcsolatunkról ne ítélkezz. Ha ő normálisan állt volna hozzám akkor nem gondolkodnék egy pillanatot sem. Csak tudod tisztában vagyok vele hogy ha én kérnék tőle valamit, és ezzel egy időben a férfi akivel van, biztos nem nekem segítene.
2012. dec. 7. 22:57
 10/21 anonim ***** válasza:
61%
Ha tudod nélkülözni azt a pénzt akkor adjál. Ha rászokik még mindig le tudod állítani.
2012. dec. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!