Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy ismerösömnek adtam kölcsön...

Egy ismerösömnek adtam kölcsön egy nagyobb összeget aki azt tovább adta egy ismerösének, természetesen ezt tudtam hogy nem magának hanem másnak kérte persze papirt nem irtunk mert ugy egy jo ismerösömnek adtam Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 11:31
1 2
 1/16 Smartguy86 ***** válasza:
Semmit. Mégis mit szeretnél csinálni? Üzletben nincs jó ismerős, csak jó partner. De a bizalomnál mindig fontosabb a dokumentum!
2011. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Mi az hogy semmit pl nem mehetek a rendörségre?

Most akkor komolyan bebuktam 20m ft-ot?

2011. okt. 29. 11:38
 3/16 Smartguy86 ***** válasza:

20 millió forintot odaadtál valakinek papír nélkül??? Főleg úgy, hogy tudtad, hogy nem magának kéri?


A rendőrség mit tudna csinálni? Tudod bizonyítani valamivel, hogy odaadtad neki?

2011. okt. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy nagyon sok pénzed van, és így megteheted, hogy ennyi pénzt kölcsönadj papír nélkül, vagy egy balek vagy!
2011. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Az akkori csajomnak adtam aki tovább adta egy kollegájának

És akkor ugy gondoltam hogy nem kell papir,és ugye most meg már nem a csajom,és azt mondta hogy ö nem tudd ezzel mit kezdeni kérjem vissza a kollegájátol

Az ügyvédem megkérdeztem azt mondta hogy azt valószinü bebuktam,és ha esetleg azon gondolkodom hogy szolok behajtoknak még én üthetem meg a bokám

2011. okt. 29. 11:45
 6/16 Smartguy86 ***** válasza:
88%

:D

Ha az ügyvéd ezt mondta, akkor mit vársz mástól? Igaz ami igaz, ezt bebuktad. De hát ez felelőtlenség!

2011. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Viszont vannak olyan levelezések amiben arrol ir az ember hogy mikor adja vissza a pénzem meg smsesek is

azokat sem veszi figyelembe a rendörség?

2011. okt. 29. 11:48
 8/16 A kérdező kommentje:

Mondjuk az mailban van ugye azt meg bárhonnan irhat az smses meg egy olyan számrol jött amit néha használ az ember

De mivel én a volt csajomnak adtam kölcsön igy azt töle is kénne vissza kérjem

2011. okt. 29. 11:50
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Tudod, ha elmész a templomba, vess keresztet, mármint a pénzedre! De ne nézz minket hülyének! Ha multimill. vagy akkor mi az neked, ne rinyálj, lekúrtad a csajodon , fogd fel úgy! Amúgy meg kamu az egész!
2011. okt. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ez elszállt
2011. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!