Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szeret még az anyám?

Szerintetek szeret még az anyám?

Figyelt kérdés

Állandóan ordibál velem, akármit csinálok, minden baj. A hátam mögött szid, még a saját apámnak is. Ha valami hülyeséget csinálok, mondjuk véletlenül kilöttyintek egy kis folyadékot, már elmond mindennek, hogy milyen hülye vagyok és hogy intézetbe fog adni a többi fogyatékos közé. Máskor meg más gyerekekkel példálózik, hogy példát vehetnék a barátnőmről, mert ő milyen szép és okos, én meg ronda vagyok és hülye.

Én már úgy érzem, utál engem. Szerintetek is?

14/L


2012. dec. 8. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mióta tart ez az állapot nálatok? És ez folyamatos, vagy szakaszos?

Apukád?

2012. dec. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy anyád nem normális, még szerethet. Nem tudom ez mennyire vigasztal :) Vannak ilyen szülők sajnos. Tudom hülyeség ilyet mondani, de ne vedd magadra. Próbálj olyan emberekkel érintkezni akik képesek észrevenni a pozitív dolgokat benned. Talán beszélj erről apukáddal, ha vele jó a kapcsolatod, vagy nagyiddal, akárkivel akiben megbízol.

Anyukádnak magával van baja, rajtad vezeti le.

2012. dec. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Velem is hasonlóan viselkedik anyukám, kb. 2 éve van ez. Én arra gondoltam hogy talán nem tudja elviselni hogy már nem vagyok olyan kicsi. Folyton próbál megalázni, ha elmegyünk pl. bevásárolni és sok ember van ott mindig elkezd olyanokról beszélni hogy tampont használok-e vagy betétet..meg hogy nem kell-e új borotva..és direkt hangosan mondja.
2012. dec. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Anyukád csak buta,/de azért még szerethet/ mert nem vagy olyan gyakorlott, mint ő. Minden kamasz kicsit kétbalkezes, és ne vedd a szívedre. Ne kapkodj akkor nem leszel ügyetlen
2012. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
velem is sokáig ez volt a probléma..próbáld más szempontból látni a dolgokat és kedveskedj neki..lehet h. nem veszed észre de olyan dolgokat teszel ami neki fáj..és ezért viselkedik igy..ha kicsit kiabál akkor is próbálj kedvesen viszonyulni hozzá és akkor észre veszi magát..ha meg lecsillapodnak az indulatok próbáld ezt megbeszélni vele..nekem így megoldódott ez a fajta problémám :)
2012. dec. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tipikus hibás konfliktuskezelés.


Őt stressz éri, ahol kapja, ott nem tudja visszaadni (pl főnöktől), ezért ahhoz vágja hozzá a "batyut", aki gyengébb. Ez rendszerint gyerek vagy háziállat szokott lenni.

2012. dec. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyukád egy tetü. Torold meg a sérelmeidet kegyetlenül. Ne hagyd magad.
2012. dec. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy klimaxol?
2012. dec. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Nem vagy egyedül.Az anyám a vállás óta kb.1,5 éve folyamatosan kiabál velem csúnyán beszél szidja az apámat.

Már majdnemhogy az egészségem is rámegy.És sajnos mindig akkor jön rám a sírás amikor apukámnál vagyok...

13/L

2013. máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!