Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elfognak válni?...

Szerintetek elfognak válni? Mivel tudnám kibékíteni őket?

Figyelt kérdés

a szüleim már 2 éve nem alszanak együtt (az anyukám a kanapén, az apukám meg a hálószobájában alszik)

már többször is összevesztek hosszabb-rövidebb időre de én úgy érzem, h ez most komolyabb

amikor összevesztek, akk az apám 2 tányért , 1 poharat és egy tálcát tört össze....

már 4 napja nem békültek ki :(

am (amennyit én hallottam a veszekedésből) az anyukám szidta az apukámat, amiért nem takarít bent a házban (nem ,mos,fűz,stb..) erre az apukám pedig visszaordította, h az anyukám sem vágja szét a fát, fűti a házat, foglalkozik a kutyákkal, stb...majd apa azzal ment el, h elfog válni anyától :(

mit tegyek?

mivel segítsek nekik a kibékülésben?

és ugye nem fognak elválni?

13/L



2012. dec. 8. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezen sajnos te nem tudsz segíteni. Ha 2 éve külön alszanak, akkor ott komoly gond van. Talán csak miattad maradtak eddig is együtt.
2012. dec. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk. Valami oka van, hogy együtt vannak.

Kérdezd meg őket erről, amikor együtt vagytok. Akkor rájönnek talán, hogy nem kéne a gyerek előtt csúnyán viselkedni.

2012. dec. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 heraaminen válasza:
54%

Szia!

Ha szüleid már két éve nem alszanak együtt és ilyen macska-egér játékot játszanak, akkor a probléma közöttünk nem új keletű...

Hogy mit tehetnél, azt valójában nem tudom. Lehet, hogy ha kézen fognád mindkettőjüket és azt kérnéd, legalább a Te kedvedért tisztázzák a dolgokat egymás között, próbálják meg megbeszélni, azzal lehet, hogy csak még jobban összeugrasztanád őket...:/ De az is lehet, hogy segítene... Nehéz megmondani úgy, hogy nem ismerem, milyenek. A legjobb az lenne, ha keresnél egy olyan felnőttet, aki ismeri a szüleid, akiben megbízol, akinek el tudnád részletesen mesélni ezeket a dolgokat ( lehet a család egy barátja, az osztályfőnököd, egy családsegítő, stb.).

Hogy elválnak-e vagy sem, azt nem tudhatod... Ki kellene deríteni a probléma forrását, akkor talán én is többet tudnék mondani. (:

Remélem, a segítségedre voltam!(:

Kitartás!!

2012. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kicsit besegíteni a házimunkában, mondjuk mosogass el, vagy játssz te a kutyákkal. :) Hátha akkor lesz idejük kicsit beszélgetni. Bár ahogy előttem is írták, nem most kezdődtek a gondok, ha már nem is akarnak együtt aludni. Ültesd le őket, és mondd el nekik, mennyire fáj neked, hogy így bánnak egymással. Fel a fejjel!
2012. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!