Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elfognak miattam válni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfognak miattam válni a szüleim! Teljesen kiborultam, sirok és rettegek, hogy mi lesz ezek után. Mit tegyek? Hogyan lehet ezzel megküzdeni? 16/L

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy miattad?
2012. ápr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell túldramatizálni ezt az egészet. Az élet megy tovább.
2012. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miattad miért válnának el?
2012. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem miattad válnak! Valami bajuk van egymással, és azért, neked SEMMI közöd nincs hozzá!
2012. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
miért miattad?
2012. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem az a lényeg, hogy miért. Kirobbantottam akaratom ellenére egy óriási vitát, és nagyon elfajult. Nem tudom, most mit tehetnék.
2012. ápr. 2. 20:31
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
A gyerek miatt inkább nemelválni szoktak.Már 16 éves vagy, ilyenkor már nem akkora tragédia, már tényleg inkább csak kettejükre tartozik.
2012. ápr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nekem elég tragédia. Lehet, hogy túldramatizálom, de nagyon kiborultam most.
2012. ápr. 2. 20:35
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mi a szitu de ha kirobbantottál valamit akkor az az idözitett bomba amugy is ott volt csak még nem robbant fel. ha annyira szeretnék egymást akkor egy gyerek uszitása szart sem ér mert a gyereket fogják elövenni.

én sose értettem miért akkora gáz ha válnak a szülök. én örülnék neki ha az enyémek elválnának.rengeteg vitátol megszabadulna agyerek egy válás után. utána ugyanugy látogathatja mindkettöt,de a viták megszünnek.


gondolom te se örülnél neki ha szakitani akarnál a pasiddal de az anyodos vagy az anyukád azzal cseszegetne hogy nehogy szétmenjetek hisz oylan szép pár vagytok.kit érdekel mennyire szépek? ha nem szeretik egymást akkor nem mindegy? jobb külön. biztos vagyok benne hogy nem a te hibád. SOHA nem a gyerek hibája.

2012. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az a bomba robbant volna így is úgy is. A miattad kirobbant vitának volt már előzménye az fix, csak te nem láttad. Amúgy a téma szempontjából nem lényegtelen, hogy milyen vitát robbantottál ki, de az tuti, hogy nem miattad válnak.
2012. ápr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!