Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadhatom el hogy a...

Hogyan fogadhatom el hogy a családomból a többség meghalt?

Figyelt kérdés
Nem volt nagy családunk, de összetartóak voltunk. A legszűkebben anyum családja részéről 8-an voltunk, apuméról 5-en. És alig maradtunk. Meghalt 6 év alatt: anyukám, apum, 1 mama, 2 papa, anyum testvére aki olyan volt mintha a 2. apám lett volna. És pont azok haltak meg akik összetartották a családot. Megmaradt a nagyim, unokatesóm, az ő anyja (de nekik lett új családjuk, nem is nagyon járunk már össze) és én. És annyira hiányzik mindannyiuk. És pont azok haltak meg akik szívből szerettek engem és a mamámat. Ezt hogy lehet elfogadni? Főleg karácsonykor...
2012. dec. 8. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Borzalmas, ami veled történt, de ez ellen sajnos nem tudsz tenni. Hiába küzdesz ellene, nem visszafordítható.


Őszinte részvétem!

2012. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg a nagymamám is sokat sírdogál, mert mind a 2 gyereke meghalt 2 év különbséggel (az egyik 45, a másik 50 éves volt, fiatalok), majd rá 1 évvel a férje is. És sokszor nem tudok már neki mit mondani. Mert nekem meg a szüleim haltak meg, de ez kb felfoghatatlan...Ráadásul csak 22 éves vagyok.
2012. dec. 8. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Borzalmasan sajnálom, tényleg :(


Soha nem is értettem miért kell ilyen fiatalon meghalnia akárkinek :(


Megkérdezhetem mi történt a szüleiddel?

2012. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szomorú a te történeted, de hidd el, sokakkal történik hasonló.

Nekem 3 hónapon belül meghalt a nagymamám, a másik ági nagyapám és a nagymamám testvére, akinek nem voltak gyerekei, és olyan volt, mint a nagymamám (talán még többet is volt velünk, mint az igazi nagymamáink).

Az egyik ismerősömnek tizen pár éve halt meg a fia (balesetben), 24-25 éves volt a fiú. A férje 3 éve halt meg, hirtelen beteg lett és rövid idő múlva meghalt. Most pedig meghalt egy balesetben a 26 éves lánya (ő volt a vétlen sofőr).

2012. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!