Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy egyszerű és egyenes...

Milyen egy egyszerű és egyenes ember? Kevesebb/ alárendeltebb, mint a többség?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyenes ember miért lenne alárendeltebb a többi embernél?Pontosan,hogy kevés ilyen ember van,ezért is becsülendő ha valaki egyenes,és megmondja kerek-perec amit gondol.
2012. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én ezek az emberek közé tartozom, és igen alárendeltebbnek érzem magamat, mint a többség. Kimondom õszintén,amit szeretnék, minden rosszindúlat nélkül és utána alaposan ráfizetek.

Most már magamba folytok mindent, mert képtelen vagyok szinészkedni!

2012. márc. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szólónak igaza van. Szerintem egy egyenes embert elnyomhatnak, illetve lehet vezéregyéniség is. Én ismerek ilyet is, olyat is.

Én pl. erős egyéniségű nő vagyok, és egyenes jellem. ha túl őszinte vagyok ráb*szom. Tehát az egyenes és egyszerű ember akármilyen lehet. Nincs összefüggés.

2012. ápr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Miért volna az? Talán a bonyolult és kevésbé egyenes többet ér? Szerinted csak ez a két doboz létezik? És pont így van összerakva?


És ugyan ki mondja meg, hogy egy ember mennyit ér? Tán te? vagy én? Honnan tudjam, hogy mennyit ér egy ember, amíg meg nem ismerem? Pusztán az előítéletek alapján?

2012. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha idióta környezetben van,parasztok között,akkor elnyomott lesz,viszont ha normális emberek közé kerül,akkor megtalálja a helyét:)
2012. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

"Ha idióta környezetben van,parasztok között,akkor elnyomott lesz,viszont ha normális emberek közé kerül,akkor megtalálja a helyét:)"


itt a pont!!!!

2013. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Es milyenek azok a normális emberek? Es mit értetek azon, hogy "parasztok"?
2013. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!