Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mi lenne a legjobb...

Szerinted mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Már régóta együtt vagyunk a párommal és én szeretnék elköltözni egy olyan lakásba ahol csak ketten lehetünk mivel jelenleg a szüleivel élünk (elég nagy ház így nem botlunk folyton egymásba ,de azért jobb lenne ha csak ketten lennénk)

A lakás már adott ahová költözhetnénk csak túl messze van a párom szüleinek házától ő pedig hallani sem akar a költözésről, mindig csak otthon szeret lenni, 2-3 napnál többet nem bír ki távol a várostól ahol lakik.Egyik nyáron voltunk Olaszországban egy hetet,de az utolsó 2-3 nap nála már csak arról szólt,hogy milyen jó lenne otthon lenni.

Iskolás korában osztálykirándulásokra sem ment ha azok több mint 2 vagy 3 naposak voltak.

Egész életét a városában és annak 30 km-es körzetében élte/éli.

Azt mondta,hogy maximum másik házba költözik,de a városból semmiféleképpen sem akar elmenni, de ez nem megoldható...(pénz hiány)



2012. dec. 9. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beteg.. Viccen kívűl, így nem fogsz tudni semmit csinálni.
2012. dec. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy felnőtt embert, a pasid további nevelését meg bízd az anyjára!
2012. dec. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el a dolgon. Ha a pároddal akarsz maradni, az jó eséllyel azt jelenti, hogy egész életetekben a szülei árnyékában fogtok élni. Mert még ha rá is veszed, hogy költözzetek külön lakásba, mindig haza fog járni anyukájához. Biztos, hogy erre az életre vágysz?
2012. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem az anyukája miatt akar ott maradni, s elégé betegeskednek a szülei, nem szép ilyet mondani,de nekik már nem sok van hátra.

Gondoltam rá,hogy a szüleivel akar maradni amíg lehet, de mondta ,hogy ő a haláluk után sem akar elköltözni...

2012. dec. 10. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!