Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez szep amit...

Szerintetek ez szep amit anyam es a tatam csinal?

Figyelt kérdés
Van baratom 1,5 eve.A baratomnak 1honapja meg halt az apukaja sajnos otthon mindent neki kell csinalnia,az anyukajanak segit stb..Ez mellett meg az en draga anyukam is folyton engem piszkal,hogy a baratom segithetne itthon nekunk is..A dragalatos anyukam azt mondta,hogy mondjam meg a baratomnak en,hogy o epitsen a kutyaimnak hazat,hogy a baratom hordja be a fat,a baratom hordja ide -oda,persze ez a baratomnak nem esik nehezere.Hogy ertsetek mindent tegnap este en meg a baratom ahogy csak birtuk elhanytuk a havat az udvarbol a haz elol orakig hanytuk.Ma a baratomnak sok dolga van ezert csak este jon,a tatam atjott jatsza itt az eszet!Bejott a szobamba es elkezdett ram orditani,hogy en igazan elhivhatnam a baratom,hogy hanya el a havat,hogy,ha mar jon ide,akkor ne csak uljon,hanem fogja meg a lapatot es hanya el a havat,mert o beteg es nem birja,mondom szepen,hogy tegnap este elhanytam es,hogy a baratom is segitett nekem,a tatam azt mondja otet ez nem erdekli hivjam el a baratom es hanyuk ketten a havat,mondom neki,hogy a baratomnak mas dolga is van ezen kivul,tatam meg kiakadt es orditott.+anyam is hazudozott,hogy nem hanytuk el azt mondta a tatamnak,hat jovan egy kicsit hanytatok el,de az nem olyan.Uristen.Akkor ha nem tetszik neki minek hanyam el.Nagyon kivagyok idegileg.Mi az ,hogy kicsit hanytuk el??Orakig hanytuk levoltam fagyva erre anyam is hazudik.Es most is hallom,ahogy anyam mondogatja a tatamnak,hogy ,mert neki nincs ki segitsen.Uristen
2012. dec. 9. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogja meg anyád a lapát végét, és hányja el.
2012. dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ez nem kamu kérdés akkor szerintem az a fiú előbb utóbb el fog menekülni.

Meg kell nekik mondani h nem lakik ott a barátod nem az ő dolga hogy havat lapátoljon meg fát rakodjon

2012. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!