Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek a 16éves lányotok...

Elengednétek a 16éves lányotokat a baratjához, aki 18éves, tv-zni? Nem feltenétek, hogy hülyeseget csinál?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 17:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
a szexre gondolsz? :D
2012. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Legalább tudsz róla. Ha nem engeded, akkor valószínűleg legközelebb úgy intézi, hogy ne is tudj róla, nehogy megint keresztbe tegyél.
2012. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismerném a barátját, és tudnám hogy normális akkor el. Ha a lányod hülyeséget akarna csinálni, megtenné máshol, a túlzott tiltás sem jó.
2012. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
61%
a legrosszabb ami történhet vele hogy terhes lesz
2012. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
Ha tudnám, hogy én mindent megtettem a lányom szexuális felvilágosítása érdekében, beleértve a védekezést is és ismerem a barátját, akkor igen. Még akkor is, ha nem csak tv-znek. Azért ma már nem egy szokatlan dolog, hogy 16 évesen túlesnek az első szexen. És ha tisztában vannak a dolgokkal, akkor inkább a tudtommal csinálják, mint a hátam mögött titokban.
2012. dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%
amikor nem engedtek el engem a pasimhoz, akkor gyakran 'aludtam a barátnőmnél'... csak azt érték el, hogy hazudjak. szóval szerintem engedd el. de azért arra megkérheted, hogy mutassa be előbb
2012. dec. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
69%

Igen, mert:


1. Ha szexelni akarnak azt akár az iskolai wc-ben is megoldhatják (sajnos), tehát nem azon múlik, hogy elengeded-e.

2. 16 évesen én már nem kéredzkedtem, hanem közöltem, hogy megyek, így örülnék, ha a lányom lenne annyira udvarias és engedélyt kér.

3. 16 évesen már azért nem számít annyira korainak szexuális életet élni, ha erről van szó.

2012. dec. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy el. Semmi értelme tiltani, hadd szexeljen, ha akar.
2012. dec. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
69%
Most mégis mi a francok miatt aggódsz? Hogy szeánszot tartanak és feláldozzák a csajt? Már rég kúrogat a pasijával, csak nem köti az orrodra, és egyáltalán minek ezt tiltani, hadd csinálják. Inkább a védekezésről való felvilágosításon járjon az eszed, meg ha lehet irassatok fel neki antibébit ha annyira komoly az ügy.
2012. dec. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
78%
Így van, már rég széttette neki a lábát a lányod, ha logikusan gondolkodsz és nem érzelmi alapon (mint ahogy itt sokan,ezért pontozzák le a logikus válaszokat) akkor el kell engedned,mert csak annyi fog történni, hogy nem egy gyors numerát csinálnak hanem betesznek egy jó hosszú filmet...
2012. dec. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!