Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a párom?...

Miért csinálja ezt a párom? Sajnáltatja magát, mintha az ő feladata lenne itthon minden, pedig nem csinál semmit.

Figyelt kérdés

Folyamatosan sajnáltatja magát, az ismerősök, munkatársak és családtagok között. Nehéz az építkezés, nehéz a házimunka, nehéz a gyerekekkel... Néha ahogy a meséjét hallgatom, olyan mintha én semmit sem csinálnék egész nap csak a lábamat lógatnám, pedig kettőnk közül ő az, aki a hazaérkezése után csak beül a tv vagy a számítógép elé és ezzel lezártnak tekinti a napot. Eleinte csak nevettem a dolgon, de mióta megszületett a második gyermekünk és most neki "annyira fárasztó esténként az etetés és az ébrenlét, mert hasfájós a kicsi", azóta egyre jobban bosszant ez az egész. Azt persze nem teszi hozzá, hogy az eddig itthon töltött 2 hetünk alatt, egyszer sem kellett kelnie a kicsihez, sőt, ő fel sem ébred a sírásra, horkol tovább.

Amikor rákérdeztem, hogy miért csinálja ezt, annyit mondott, hogy ugyan, ő nem mondta senkinek, hogy mindezt ténylegesen ő csinálja. Ez igaz is, de az elmondottakból mégis úgy tűnik.


2012. nov. 4. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

A helyedben tovább röhögnék rajta.


Tipikus férfi.

Ettől még senki sem fogja feltételezni, hogy te nem látod el a gyereket :))


Az jutott eszembe, amikor a férfi megüti a kezét, és hónapokig nyávog, hogy ez egy borzalmas sérülés, holott még csak be sem kékül, bezzeg ha te meg merészelsz fázni, akkor szimulálsz és túlzol :D

2012. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
A párod az a fajta ember lehet aki a saját hazugságát valóságként éli meg. Ilyen emberrel nem lehet semmit csinálni, soha nem fogja megérteni mi a baj ezzel.
2012. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
25%
szexelj vele az midíg jó!
2012. nov. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mégis van aki elhiszi neki. A legutóbb az egyik munkatársa pirított rám, hogy kicsit lehetnék megértőbb, mert a párom dolgozik és nem szép dolog, hogy nem hagyom este aludni, nem az ő dolga lenne az "esti műszak". Ezen húztam fel magam.
2012. nov. 4. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:
mi a munkája? és neked mi a munkád?
2012. nov. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!