Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki mai napig nem tudta...

Van aki mai napig nem tudta kiheverni a szakítást?

Figyelt kérdés

Nem friss 1-2 hetesre gondolok, hanem több hónapos/éves.

Van akinek van párja is, de még mindig régit szereti?


2012. dec. 10. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
van.
2012. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sajnos.
2012. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
meséljetek.. mióta, mennyi ideig tartott stb?
2012. dec. 10. 14:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt de idovel elmult. 4 evet voltunk egyutt 3 eve szakitottunk es most sikerult nem gondolni ra minden nap par honappal ezelott de azelott minden nap eszembe jutott es o is igy volt vele De mindkettonknek mar van gyereke o meg megprobalt terhessegem elott visszakapni de en feltem mert tul sokat kockaztattam volna de ez mas story...
2012. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hálisten nincs. Az előző párommal egyszer szakítottunk, mert tudtuk, hogy nem illünk össze. Így aztán újrakezdtük. Hiba volt.

Annyit mindenesetre ért, hogy most már tudom: ha egy kapcsolatnak vége, nem táncolok vissza. És amikor másodszor vége lett, sokkal könnyebben engedtem el.

2012. dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudtam még mindig 100%-osan túltenni magam az exemen. Másfél éve már, hogy szétmentünk, de még mindig nem tudtam továbblépni. Nem kínlódok már, meg nem várom vissza, mert jó oka volt annak, hogy szakítottunk (ő szakított, mert nem szeretett) de még mindig eszembe jut elég gyakran. Ha rossz napom van vagy van, ami rá emlékeztet, még ma is összefacsarodik kicsit a szívem és ilyenkor egy ilyen erős nosztalgikus érzés uralkodik el rajtam, de nagyon szoktam magam belelovalni inkább. Nem is annyira ő hiányzik már, hanem az az időszak, mert akkor voltam a legboldogabb, legteljesebb. Nem tudom, mikor jön el az, hogy sikerül őt végleg áttennem a "volt és pont" dobozba, még szerintem legalább ennyi idő. Nem akarok miatta keseregni, szeretnék újra szerelmes lenni, mással lenni, akiben megfog valami, de azóta nem megy:( Azóta amúgy senki komoly nem volt, pont mert nem vagyok képes szerelmes lenni.
2012. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Én még középiskolában jöttem össze egy osztálytársammal. Együtt voltunk 1 évig, majd kirakott, mert dohányoztam és ő nem szereti a dohányosokat. Szerinte undorító emberek. Ez a dolog a kapcsolatunk elejétől probléma volt. Szép lassan, fokozatosan szoktam le a cigiről, de mire végleg abbahagytam volna, ő kidobott.


Évekig egyedül volt, nekem volt más barátom. Nem érdekelt nagyon a srác. Eleinte szenvedtem pár hónapig, de aztán elfelejtettem hamar azt, amit velem művelt.

Egy csajszival nagyon jóba voltam, aki szintén az osztálytársunk volt. Sok mindent megbeszéltünk, közte azokat a problémákat is, amiket ezzel a sráccal éltem át.

Aztán egy nap ez a lány meglopott a suliban 5ezer forinttal. Volt tanú rá, látták is többet, ahogy kiveszi a pénztárcámat, de mivel nem találták meg nála a pénzt órákkal később (mert az ofő ekkor foglalkozott a problémámmal ofő órán), ezért nem lehetett rábizonyítani. A többi diáknak meg emiatt nem hittek.


Eltelt azóta 7 éve. Én férjhez mentem, gyermeket szültem.

Kb. 1,5 éve láttam fb-on hogy kapcsolatban van egy a két jómadár.

Először sokkolt a hír, azt hittem, hogy valami jó poén, de nem.

A lány láncdohányos. Többet költ cigire, mint alapvető higiéniára. A srác pedig sikeresen összejött egy tolvajjal.


Amolyan zsák a foltját effekt lett belőle. Gratulálok nekik, remélem együtt fognak megöregedni.

Örülök neki, hogy egyikkel sem maradt tartós kapcsolatom és hogy mind a kettő megkapta méltó sorsát.

A lány munkanélküli lassan 3 éve, nem is hajlandó dolgozni. A srácnak pedig egészen mostanáig nem volt kapcsolata.


Egyébként nem szeretem a srácot. Inkább csak lenézem. Még sajnálni sincs kedvem. Számomra a sors elégtételt vett rajtuk!

2012. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igazi tiniszerelem volt!

15 évesen kezdődött, akkor ismertem meg Lacit. 2 évig voltunk legjobb barátok, aztán ő szakított a barátnőjével, és összejöttünk, együtt voltunk 1 évet, aztán visszament az exéhez, akkor nagyon megzuhantam, nem olyan tinidepresszióm volt, hanem igazából összetörtem.

Eltelt 2 hónap, és találkozni akart, elmondta, hogy hiányzom neki, és még szeret, csakhát Nellit is szereti (a barátnőjét), és nem tudja, mi legyen... Sírtunk egy sort egymás vállán, aztán szeretők lettünk. Együtt töltöttük az egész napot, aztán este átment a barátnőjéhez, és aludt. 4 hónapig ment ez így, majd meguntam, és kértem, hogy döntse el, mit akar. Képtelen volt rá, viszont a másik csaj idő közben kidobta. Jó volt nekünk így együtt, amíg meg nem csalt egy másik barátnőmmel fél év múlva. Akkor teljesen kiszálltam az életéből, megszakítottam minden kapcsolatot, elvarrtam minden szálat. Mivel ez nyáron volt, pont kapóra jött, hogy szeptemberbe vidékre költöztem az egyetem miatt.


Azóta voltam férjnél, elváltam, van 2 gyerekem, és hála a közösségi hálózatnak, újra "felvettem vele a kapcsolatot" nem beszélünk, csak visszajelöltük egymást. És ő lassan 1 éve újra együtt van Nellivel.


27/N

2012. dec. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sajnos van másfél év után is..
2014. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!