Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kiheverni a szakítást?

Figyelt kérdés
most elhagyott a pasim!hogy tudnám gyorsan elfeledni?
2010. jún. 20. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

egyszerű! szedj fel valakit.



komolyan mondtam, ez a legegyszerűbb

2010. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ez attól is függ...
2010. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
GYERE ÖSSZE VELEM,KEZEMBE EGY KIS GONDÜZŐ!
2010. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Három hónapja még én is ezen filozofáltam, csak engem barátnő hagyott el. :)

Gyorsan elfelejteni nem fogod, ezt nem lehet. Szabadulj meg minden emléktől.

Találj magadnak egy hobbit, vagy olyan dolgot, amit eddig nem volt időd/erőd elkezdeni.

Találkozz sokat a barátaiddal/barátnőiddel. És kerüld a kapcsolatot a szóbanforgó pasassal. :)

Hajrá, én már túlvagyok rajta. Az első hónap a legnehezebb.

2010. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam mindig 2 hónap volt a rossz, utána valahogy kitisztult minden, és kezdtem gyorsan helyrejönni. Nem nagyon tudsz mit csinálni, járj sokat társaságba, ne forgasd magad "mi lett volna, ha" és "miért" kérdéseken!
2010. jún. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt 1 éves kapcsolatom,ő volt ez első nagy szerelmem,én szakítottam nem kellett sokat filóznom rajta,amikor szakítottam vele,felhívtam magunkhoz,és úgy mondtam el neki,amikor elment láttam rajta hogy nagyon rossz passzban van,bejöttem a fürdőszobába és sírtam.De utána való nap egyáltalán nem szomorkodtam,de amúgy jóba vagyunk:)


De volt 1 hónapos kapcsolatom is,ahol úgy elkeseredtem,hogy semmit nem akartam enni,sírtam napokig,de 1 hónap alatt végül sikerült elfelejtenem,mert a szakításunk után 3 nappal összejött egy lánnyal,utólag kiderült hogy a csaj miatt szakított velem,és láttam tegnap facebookon mindkettőnél hogy egyedülállóak:D

2013. ápr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!