Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nálatok is sokáig tart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok is sokáig tart kiheverni egy szakítást? Vagy nálatok valamennyivel könnyebben megy?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő.
2010. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mindenki másmilyen. Van akinek könynen megy, de én például már hónapok óta szenvedek.


Meg nem mndeggy hogy mit éreztem a lány iránt.

2010. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
valakit 10 perc, valakit 10 hónap
2010. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy kivel szakítok. Az exemen nem volt nehéz túl lépni (pár nap) ... mindig voltak nézeteltérések. Viszont ha a mostani barátnőm hagyna el, valószínűleg összetörnék.
2010. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első szakítás kiheverése nekem 6 hónap volt. Aztán ez valahogy leredukálódott 1-2 napra. :D :P
2010. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

attol füg hogy menyire szeretted.


mert ha valaki csak ugy van vele hogy van egy csaja anak 1 nap se kell.


de aki szerelmes volt annak sok idö.


én azt tanácsolom hogy propálj másra koncentrálni.

2010. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első nagy szerelmemmel való szakítást másfél évbe és kb 3000 üveg sörbe került kiheverni.Azóta meg sz@rok bele az egészbe.Nem hiszem,hogy valamikor is szerelmes leszek.Nem mintha akarnék.19/F
2010. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sokáig tart. 1-6 hónap. Vagy több kevesebb attól függ milyen komoly volt. Ha újra csajozunk (dugunk) nem jelenti azt, hogy túl vagyunk a nagy ő -n. Csak hiányzik a szex...

Komoly szakítás után sokáig nyalogatjuk a sebeinket...


Ezt nem igazán kéne észre venni egy srácon, mert egy srác ne sírjon, nyavalyogjon stb.. nem mutatjuk ki. de akik közel állnak hozzánk látják rajtunk..

2010. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!