Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 99%–osan bizonyosak...

Ha 99%–osan bizonyosak lennétek benne, hogy férjetek/ feleségetek megcsal, de letagadhatatlan bizonyíték csak az email–jében, facebook fiókjában lenne, belenéznétek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 10:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Nem kel Fb, sem email feltörés, hogy megtudjam azt amit akarok:)
2012. dec. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
66%

Ha már elmondtam neki és tagad én pedig biztos vagyok benne,akkor már nem miattam, hanem miatta nyomnám a képébe a bizonyítékot.

Igen!

2012. dec. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Ha úgyis tudom, érzem, hogy baj van, akkor nem bizonyítékok után kutakodnék, mert annak semmi értelme, hanem csomagolnám a ruháimat és mennék. (hacsak nem lehet megbeszélni a másikkal, hogy mit miért csinál, de egy bőszen tagadó emberrel semmit sem lehet megbeszélni, ezért marad a szakítás)
2012. dec. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak ezek a dolgok bizonyitják, hogy megcsal,akkor inkább a valóságot szeretném látni. Tehát személyesen szeretném elkapni, mert irogatni bármit lehet.
2012. dec. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
30%

Igen belenéznék és függetlenül mit találok elhagynám.

Ha találok valami terhelőt akkor azért ha nem találok semmit akkor pedig azért hogy idáig eljutott a kapcsolatunk,hogy már nem bizok benne.

2012. dec. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
81%
Húúúú de sok becsületes ember van itt :) Hát sajnos a valóság pedig az, hogy az emberek sokkal kíváncsibbak, főleg, ha az életükről van szó, így a 90% ha van lehetőség, bele fog nézni abba a levelezésbe, már csak azért is, hogy bizonyítsa az igazát.
2012. dec. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
19%
Ha 99%-ig biztos lennék akkor senkinek semmit nem bizonyítgatnék, hanem azonnal otthagynám a fenébe.
2012. dec. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
66%
Akkor nem nagyon voltatok még szerelmesek... Aki igazán szerelmes, az nem hagyja el a párját, ha csak 1% esély is megvan rá, hogy téved. Belenéz, elszégyelli magát és örül, hogy nem lett válás és nagy balhé és tanul belőle, hogy ilyet soha többet.
2012. dec. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
40%

Persze,hogy belenéznék.

Ha ő neki van képe megcsalni hazudni nekem,én miért ne néznék bele.

2012. dec. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
50%
Én gondolkodás nélkül belenéznék!
2012. dec. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!