Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig égjek miatta? Tesóm...

Meddig égjek miatta? Tesóm fenn van az internet pöcegödrének nevezett oldalon.

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 12:56
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
94%
pocskondiázó = pocskondiázott
2009. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
94%
13:09es vagyok.Most már tudom hogy melyik ez az oldal.Attól függhogy hogy van fent a képen.Sejtem hogy milyen kép lehet róla fönn.Téged sajnállak,hogy égsz miatta.
2009. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
... :( anniyra gáz... és még azt se mondhatom h csak pozolj a malaccal jellegű kép van fenn róla... teljesen ki van vetküzve magából :( a faluba már mindenki ujjal mutogat rám meg anyámra is
2009. aug. 21. 15:01
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

Làny?Akkor tényleg lekellene ültetni.Beszélni vele.

Ha fiu,meg majd kinövi..

Hogy került fel?

2009. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
86%
Szánalmas ez a szerencsétlen, buta fogatlan oroszlán, aki Lukasznak nevezi magát. Jól s...be kellene rúgni a hőzöngésével együtt!
2009. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
87%
Írj az üzemeltetőnek, ha személyiségi jogot sért, (jó ízlés, stb..) akkor le kell vegyék, ha az öcséd nem politikus, vagy közszereplő.
2009. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
85%
Mikor rakták ki a képet?Írtál a szerkesztőknek?
2009. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
94%

megkérdezhetem hogy melyik képet tették fel?

ha durva, akkor egész véletlenül nem az a szemüveges csaj aki meztelenül terpeszben ül?

amúgy minden csoda 3 napig tart...jönnek úgyis a napi rajok aztán azokon lehet csámcsogni.

2009. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
94%

Én is a szemüveges csajra gondoltam,azt nem értem hogy jut valaki ilyen képhez hozzà?

Vagy önszàntàbol?

2009. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
88%

13.01-es vagyok.Bele néztem,de nekem ez az oldal nem jön be..Olyan szánalmas,és undorító mások kinézetén,alakján gúnyolódni.Biztos vagyok benne,hogy a legtöbben akik véleményt írnak,és "kigúnyolják" sem különbek náluk,csak nekik van annyi eszük,hogy nem tesznek fel magukról képeket..A "pózolj malaccal" fotón 2 lány látható.De szerintem nincs abban a képben semmi rossz.Istenem hát nem vagyunk egyformák,és ha a lány kicsit túl súlyos akkor mi van?A haja olyan amilyen,ÉS? Az vesse rájuk az első követ aki tökéletes ember minden téren!!!

Láttam olyan képeket amin én is kiakadtam(pl:a meztelen lány széttárt lábakkal) az ilyenek az kell,hogy mondjam megérdemlik ha vicc tárgyai lesznek mert egy közösségi oldalra,ahol a világon bárki megnézheti nem kéne felrakni ilyen képeket ha fáj neki a kritika.Ha ilyesmi képet tett fel a testvéred akkor nincs miért panaszt tenni,mert azáltal,hogy felrakott ilyen vagy hasonló képeket,egyben engedélyezi is a szabad betekintést másoknak is..

Nekem személy szerint az oldal nem jön be,és én biztos nem fogok újjal mutogatni senkire,mert 1x megnéztem ,bőven elég is volt..

2009. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!