Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyen igy is szép a...

Hogy legyen igy is szép a karácsonya?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelem a kislányomat, nem olyan régóta. Én vagyok a hibás, mert én mondtam ki, hogy ne legyünk család, apa menjen el, mert nem birom elviselni. Tehát feldúltam a gyerekem életét és nem adom meg a lehetőséget, hogy testvére legyen és akkor mondjam azt neki, hogy boldog karácsonyt? Elszúrtam az életed és legyél boldog úgy, hogy se családod, se testvéred nem lesz, "ide a kutya se jár", mert még unokatesói sincsenek, nem fogja megtanulni a szociális érintkezést, ünnepeken a család milyen, amikor körbeüli az asztalt, nem hall beszélgetést, nem fog megtanulni beszélgetni, mert ugye én is csak neki beszélek, nem hallja, hogy anya beszélget valakivel. imádom őt és ezért aggódom ennyire, le lehet szúrni, hogy miért kérdezek, hogy nem vagyok 100-as, de féltem őt és őérte rettegek, hogy mi lesz?
2012. dec. 11. 21:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért? A gyerek nagyszüleivel és az apjával mi van? Őket sem láthatja?
2012. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell ennyire gyászosan leírni a jövőt??

Attól hogy nincs testvér vagy unokatestvér még nem lesz a gyereked magányos.

Neki is lesz majd olyan karácsonya ahol egy nagy család összeül. Neked sem kell élve eltemetned magad. Tessék újabb kapcsolatot keresni. A gyerekednek meg apja és nagyszülei vannak. Csak te váltál el, nem a gyereked..

2012. dec. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%

Attól, hogy hetente írsz ki kérdést nem lesz jobb.


Fordulj szakemberhez.....

2012. dec. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Par hete irtal mar egy hassonlo kerdest, akkor meg azon gondolkoztal hogy jobb lenne nektek ha mar nem lenetek koztunk...

Szoval minden rossz indulat nelkul mondom hogy neked lenne szukseged segitsegre, orvosi segitsegre

2012. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
keress már egy rohadt orvost ahelyett, hogy hetente kiírod a kérdést, csak kicsit más formában.
2012. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:27 vagyok

Amúgy egyke gyerek vagyok, nagyszülők nincsenek, apám meghalt, így csak anyám és én vagyunk. Mégis nincs gond a szociális érintkezéssel, és nem vagyunk magányosak... Vannak barátok akik olyan mintha család lenne..

2012. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Családoddal mi a helyzet? Szüleid?

Engem is anyukám egyedül nevelt születésemtől 5 éves koromig.

De ott voltak a nagyszüleim, anyukám testvérei, (+ nekem voltak unokatestvéreim). Nagyon szép karácsonyok voltak, amikre 20 év elteltével is szívesen emlékszem...

2012. dec. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te értékeled úgy, hogy el van szúrva az élete.

Ő ezt nem tudja, számára ez a lehető legjobb élet. Nem tudja miről marad le, ezért nem fogja számon kérni rajtad.

Persze, kompenzálni kell a családi kapcsolatokat valahogyan, de a családod többi tagjára remélem számíthatsz.

2012. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

TA gyerek hány éves?

Ott az ovi, iskola, miért ne szocializálódna? Gondolom attól még h te nem kért az apukából, attól a gyereket még nem tiltod tőle.

Majd idővel lesz új pasid. Talán tesója is lesz a lányodnak.

Addig meg kettesben is lehet szép karácsonya az embernek. Nézzetek karácsonyi rajzfilmeket. Süssetek eggyüt mézeskalácsot, csináljatok díszeket házilag. Társasjátékozzatok.

Amíg kicsi, addig bármit meg tud.szokni.

Én nem olvastam az előző kérdéseidet. De ebből az egyből is arra következtetek, h te nem a lányodat, hanem magadat sajnálod. Szedd össze magad!!!! És menj, olvass a kislányodnak mesét!

2012. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg keress egy orvost, de gyorsan!

A gyerek nem lát mást, mint egy életunt, depressziós, mosolytalan, elégedetlen anyát.

Csóró gyerek tud mosolyogni egyáltalán? Kérdéseidből itélve, nem tőled tanulta azt sem..

Kapd össze magad, mert ezt a rinyálást látja a gyerek is.

2012. dec. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!