Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál arra ha a...

Hogy reagálnál arra ha a párod sokadszorra is olyasmiket venne neked amire kifejezetten megkéred, hogy ne tegye vagy előtte kérdezzen hogy tetszik-e?

Figyelt kérdés

Csinosan,nőiesen öltözködő nő vagyok, szoknya, tűsarkú, miegymás.

Páromnak tetszem így is,de rá van kattanva bizonyos fajta ruhákra,kiegészitőlkre,amik nekem nagyon nem tetszenek,kedvéért időnként felveszem,de ennyi.

Már többször kértem,hogy amit kinéz,előtte mutassa meg,ne utólag derüljön ki,hogy se a méret nem jó,se a kinézet.

Első pár alkalommal még azt mondtam aranyos,hogy meglep,még ha inkább neki tetszővel,de már kezdem nagyon unni,főképp hogy azt szeretné hogy hordjam is őket.

Már átbeszéltük sokszor,hogy magától nem vesz ilyeneket,megkérdez,aztán mégse.

Hogy hassak rá?


2012. dec. 12. 11:30
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem alig 2 éve vagyunk együtt,nem 20 évesek,és a szexuális életünkkel sincs baj.

De ez a mániája kiakaszt.

2012. dec. 12. 11:32
 2/30 anonim ***** válasza:
33%
Pasiból van, az agyát nem a fejében hordja nagy átlagban. Marad a további balhé szerintem, egyszer csak megjegyzi.
2012. dec. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
24%

Legalább vásárol neked! :)

De milyen ruhákat vesz és szeretne látni rajtad?

Szerintem mondd neki, hogy nem szeretnéd megbántani, de neked ez nem a stílusod. Vagy menjetek el kettesben vásárolni!

2012. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
41%
Csak úgy tudsz rá hatni, ha mindig elmondod neki, hogy azok a ruhák nem a te stílusodhoz tartoznak. Ha kell, akkor erélyesen. Ha nagyon nem hallgat rád, akkor meg kell mondanod, hogy ne akarjon átformálni, keressen olyan nőt, aki olyan stílusú.
2012. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%
Lepd meg nagypapis mackónadrággal, vagy lila zakóval és várd el, hogy hordja, mert neked tetszik. Csak leesik neki.
2012. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
58%
Egy nagy patália és megérti, ha nem vállalod, akkor nem fogja megérteni. Vagy mutass neki te dolgokat, ez tetszik, vagy az, M méret és nem ciklámen...hátha így könnyebb :)
2012. dec. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Olyat ami bőrből vagy lakkból van.

Szépek,de nem az é stiluson.

Nem öltözöm rosszul,miniszoknya,tűsarkú,szexi harisnya,mellkidobós felső,csipke,stb.Átlag pasinak csorog a nyála.


Ő mégis ilyenekbe öltöztetne.Időnként engedek neki,bár inkább nyáron,mert télen ezekbe belefagyni lehet csak.


Nem boltban veszi,neten rendeli.


tudja miket szeretek,egy-egy nagyobb aiakdásom után vesz is olyat ami nekem tetszik,de aztán visszatér ezekhez,amitől én hideglelést kapok.

2012. dec. 12. 11:39
 8/30 anonim ***** válasza:
Magyarázd el neki, hogy ha felveszel egy ruhát kiegészítőt és te azt nem szereted, akkor az a kisugárzásodban is meglátszik. Menjetek el együtt vásárolni. Hátha utána ráérez. De nem hinném, hogy bármi változás be fog következni.
2012. dec. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Szoktunk együtt vásáolni,tudja jól mit szeretek.


Ahogy tudja hogy nem fogok örülni annak ha ilyen bőr vagy hasonlóból levőt vesz,mégis megveszi,aztán jön odaadni bűnbánó arccal.

Eleinte el tudtam olvadni tőle,de már idegesit,hogy tele a szekrény ilyennel.

2012. dec. 12. 11:41
 10/30 anonim ***** válasza:
73%
Én úgy látom, hogy a pasidnak az ilyen szado- mazó cuccok tetszenek :) kérdezz rá, abból baj nem lehet...de elképzelhető, hogy ő ezzel csak jelzi, finoman, hogy ő tenne lépéseket a szexuális együtléteteket illetően.
2012. dec. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!