Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! A kisebb/közepes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A kisebb/közepes mell valóban tud izgató lenni? Van köztetek olyan, akinek kifejezetten ez tetszik?

Figyelt kérdés

Elolvastam egy pár kérdést és választ ebben a témában, fórumokat is, és azt vettem ki sokszor a férfiak válaszából, hogy tulajdonképpen csak megalkuvásként fogadják el.

Mindenhol azt írták, hogy ha kedves, rendes a lány, szép, csinos és arányos, akkor nem számít...Vagyis hogy nem törődnek vele hogy milyen a melle.

Na de van olyan férfi, aki nem csak elfogadja, de oda van a kicsi/közepes mellért, izgatja és jónak találja?

Nekem is ilyen mellem van, inkább átlagosnak számít. De nem akarom, hogy majd ha lesz párom, akkor csak megalkuvás szintjén fogadja el...

Illetve akik azt írják, hogy szeretik, csak jóindulatból írják, hogy növeljék a lány önbizalmát, vagy tényleg tetszik?

20/l


2012. jún. 30. 14:28
1 2
 1/20 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
100%
nekem kimondottan az tetszik :) nem egy alkalom lett volna barátnőre lehetőség csak nekik eléggé nagy volt ami szerintem taszító tud lenni hamarabb ereszkedik meg és lóg
2012. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelnek a mellek,de mivel egy nőn muszáj lenni akkor inkább a kissebb.
2012. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon érdekel az itteni lányok önbizalma,én mindig egyenes választ adok.Tetszik a nagy mell,de a közepes is izgató.Ha valaki megtetszik,ez semmiképpen se lenne probléma..
2012. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút kisebb párti vagyok! A nagy dumbikat ki nem állhatom!

A szerelemben a párod azt is szeretni fogja ahogy minden porcikád!

2012. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul értelmezed, nem megalkuvás, szeretet. Ha valakibe szerelmes vagy valószínűleg minden tetszik benne, nem pedig csak kis melle van de nembaj szeretem, hanem kis melle van de az övé és imádom.


Am alkatfüggő, az is csak egy testrész, lehetnek szép formás nagy melleid ha amúgy totálisan nem illik a testedhez és minden más aránytalan. Am én kifejezetten szeretem a kis mellű lányokat.

2012. jún. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy csak ne legyen csüngő mellü, :D az elég hánytatós számomra. Legyen közepes vagy annál picivel kisebb, és jó feszes. :P azt imádom. :)
2012. jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak sajna az utolsó válaszokból megint a gyanúm igazolódott be...kis melle van DE szeretem...hogy hozzátok fel a "mentő körülményeket". Mintha az lenne, hogy hááát, kicsit eláll az egyik füle, de az arca szép, és különben is csinos, jóra való lány.

De már azt hiszem hárman is voltatok, akik azt írtátok, hogy kifejezetten ez tetszik. Nagyon biztató, és tényleg köszönöm hogy írtatok. :)

2012. jún. 30. 14:36
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem valamiért csak a kisebb vagy max átlagos mellek jönnek be. Nem tudom miért, de sosem vonzottak a nagy mellek, tőgyek. Inkább kisebb legyen, mint nagy én azt mondom, bár tudom ritka fura ízlésem van, mert haveromék inkábbb a hatalmas mellekre buknak.
2012. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha csak arra kellesz egy férfinak lehet azt nézi ,hogy nincs melled. Tökéletes ember nincs, az van amit kaptál, plasztikázott mell meg sokkal riasztóbb tud lenni egyesek számára mint a kis mell. Ha olyan pasit keresel aki a melledbe szerelmes akkor oké. Ha rendes párkapcsolatot nemértem mért fontos ,hogy a melledet nézze helyetted.
2012. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Van.
2012. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!