Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak egyedül szeretek...

Ha csak egyedül szeretek aludni, mi lesz, ha egyszer férjhezmegyek? Van még valaki így ezzel?

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni ha valaki a nyakamba szuszog, ha alvás közben átkarol stb. Szóval csak egyedül tudok aludni normálisan hogy közben nem ébredek fel éjjel 5x.
2012. dec. 12. 23:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

A házasságod első napjait úgyis végig d*gjátok majd, akkor megtanulsz együtt aludni a másod magaddal

20/F

2012. dec. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Vannak, akik külön alszanak.
2012. dec. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Aludni egyedul is lehet. A ferjem es en is kulon szobaban alszunk. 6 eve elunk egyutt.
2012. dec. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Az hogy valakivel együtt alszol nem azt jelenti hogy át kell ölelnetek egymást meg egymás nyakába szuszogni. Feltételezem nem egyszemélyes ágyon aludnátok francia ágynál meg van elég hely hogy ne "ütközz a másikba". A szüleim is úgy alszanak (vagy úgy aludtak régen) hogy fél méteres távolság van köztük szinte
2012. dec. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Én is ilyen vagyok, és én is féltem ettől. Csak addig, amíg nem lett egy párom. Én voltam, aki egész éjjel ölelgettem, kerestem a közelségét, hihetetlen megnyugtató és békés volt :) Már nem vagyunk együtt, egyedül alszom mindig,imádom,de jó visszagondolni a közös szundikra :) 23/L
2012. dec. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Én is így voltam és nagyon sokáig nem is éltem együtt senkivel, mert úgy éreztem nekem az nem menne, de most kiderült, hogy mégis!:) Amikor ideköltöztem a páromhoz, az ágy legeslegszélén aludtam, de most már középen. Ölelkezni is szoktunk, de kb fél óra után mindenki helyezkedik :)
2012. dec. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Ez azért van mert nem olyan emberrel alszol, aki mellett szívesen aludnál.

Én amíg anyámnál laktam, közös szobában aludtam a nővéremmel.

Már attól is felébredtem ha megfordult az ágyon a szoba másik felében.

Aztán a párommal már csak akkor ébredtem fel, ha nem ölelt át :)

Vicces volt, mert hiába bújtunk össze szorosan alvás közben, olyan összhang volt köztünk hogy a legmélyebb álmunkban is egyszerre fordultunk, sokszor megmosolyogtam mikor félálomban átfordultam, a párom meg horkolva fordult utánam.

Persze mióta kinőttünk az "egymás fenekében" korszakból, mindkettőnk megtalálta a maga helyét az ágyon, de még mindig nincs probléma.


Hidd el, majd ha ott leszel hogy férjhez mész, meg sem fordul ilyesmi a fejedben :)

2012. dec. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Én is ilyesmi típusú ember vagyok. Na már most, a végére egészen megszoktam a barátommal egy ágyban való alvást :). Ő mondjuk olyan lelkisebb típus, romantikusabb (nem nyálas), neki fontos az, hogy együtt aludjunk. De megbeszéltük ezeket a dolgokat, így nincsenek ilyen "jaj, így kell aludnunk, mert az ollllyan romantikus"-féle átkarolós, kiskifli-nagykifli stb. pózok, esetleg megsimogatjuk egymást, amíg a másik még nem alszik, aztán én a fal felé fordulva alszom el, mert engem is zavar az ilyen szuszogás és stb., bár néha átfordulok :).


Előtte tipikusan olyan voltam, hogy még a legjobb barátnőmmel egy szobában meg osztálykiránduláson sem tudtam normálisan aludni, 1-2 órákat tudtam csak... sztem egyrészt ha szerelmes vagy vkibe, az segít, ha meg nem, akkor simán lehet külön aludni. Legjobb barátnőm apukája és anyukája is külön alszik - jó, ők azért, mert apukája rettenet mód horkol :D. De semmi baj nincs a kapcsolatukban.

2012. dec. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha szerelmes leszel,akkor majd hozzåszoksz,de ha mégsem,akkor az sem akkora baj.Vannak olyan håzaspårok,akik külön alszanak.Még jòval håzassåg elött tudatod a leendöbeliddel,ö meg vagy elfogadja,vagy nem,vagy åtszoksz a közös ågyba,vagy nem,de nagy gondod ebböl nem lesz.
2012. dec. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Én szélkakast játszom álmomban, a teljes ágynyi területet körbeforgom, néha a fejem ott van reggelre,ahol este még a lábam volt.


Ha valaki alszik mellettem, akkor rajta fekszem keresztbe. A férjem egy idő után megunta, hogy néha egy talp kerül az arcába és átköltözött egy másik szobába. Este mellém fekszik, aztán ha elaludtam, átsétál a másik szobába - vagy fordítva, ha ő alszik el korábban.

2012. dec. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!