Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak egyedül szeretek...

Ha csak egyedül szeretek aludni, mi lesz, ha egyszer férjhezmegyek? Van még valaki így ezzel?

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni ha valaki a nyakamba szuszog, ha alvás közben átkarol stb. Szóval csak egyedül tudok aludni normálisan hogy közben nem ébredek fel éjjel 5x.
2012. dec. 12. 23:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ki pontozott le mindenkit és miért?


Nekem volt egy ilyen barátom. :-)

Én mindig kismacival, vagy a kutyánkkal aludtam. Ő meg egyedül szeretett. Megvárta míg elalszom, aztán odébb gurított és ő is odébb gurult a másik oldalra. Éjszaka aztán hiába kerestem nem tudatosan. Mindig arréb ment. Reggel arra ébredtem, hogy a másik oldalamon fekszik. Őszintén szólva, engem marhára idegesített.

A mostani párommal annyira egymásba bújva alszunk, hogy sokszor úgykell odébb tuszkolnunk egymást, ha fordulni akarunk. Tőle néha énmszoktam "menekülni" mert nagyon sok testhőt ad le. Akkor gurur utánam. :-) Vissza görgetem a helyére,

2012. dec. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
85%

Ki pontozott le mindenkit és miért?


Nekem volt egy ilyen barátom. :-)

Én mindig kismacival, vagy a kutyánkkal aludtam. Ő meg egyedül szeretett. Megvárta míg elalszom, aztán odébb gurított és ő is odébb gurult a másik oldalra. Éjszaka aztán hiába kerestem nem tudatosan. Mindig arréb ment. Reggel arra ébredtem, hogy a másik oldalamon fekszik. Őszintén szólva, engem marhára idegesített.

A mostani párommal annyira egymásba bújva alszunk, hogy sokszor úgykell odébb tuszkolnunk egymást, ha fordulni akarunk. Tőle néha énmszoktam "menekülni" mert nagyon sok testhőt ad le. Akkor gurur utánam. :-) Vissza görgetem a helyére, megvárom míg már.nem lesz melegem és akkor megint hozzá bújok.


Anyámék is összebújva alszanak. Pedig apám úgymond üvöltve horkol.

2012. dec. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez volt,aztán összejöttem valakivel én is és rájöttem a legmegnyugtatóbb dolog tud lenni azzal aludni, aki szeret.. Aztán a szakításunk után átestem a ló másik oldalára és most minden éjszaka egy szenvedés egyedül.. Még mindig "az én oldalamon " alszom, hiába nincs már itt hónapok óta az ágyneműje sem.. Néha oda rakok a helyére egy díszpárnát és arra rakom a kezem, mintha a válla lenne.. Kicsit szánalmasnak érzem magam, de idővel talán ez is jobb lesz..
2012. dec. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez legyen a legnagyobb problémád. Ha párod lesz, majd kialakul. Nálunk is volt, hogy csak össze bújva, volt hogy külön ágyban.
2012. dec. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!