Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyar vagyok és Cigánnyal...

Magyar vagyok és Cigánnyal járok. Anyumékkal mi legyen?

Figyelt kérdés
nemrég összejöttem egy c..vel de ő nem olyan mint a többi, látom rajta h ő nem arra megy h lefektessen meg semmi:) De viszont anyaumék már azon is paráztak hogy egyzser hazakisért..Színjeles tanuló vagyok, és nem tehetek róla, hogy ő kell nekem. Szerintetek anyumékkal mit tegyek? Biztos eltiltanak ha elmondom nekik..
2012. dec. 14. 18:18
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
89%
Magyar Rómeó és Júlia, ezt is megirta az élet.
2012. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
84%
Szervezz egyszer valami közös programot anyudékkal, ahol ők is megismerhetik. Ha anyudék - egyelőre - félnek a házba engedni, akkor menjetek el együtt valahova, akár étterembe, akár csak sétálni vagy mittudomén. Ha megismerik és megbizonyosodhatnak róla, hogy tényleg rendes és jó fej, akkor szép lassan elfogadják majd. De arra felkészülhetsz, hogy biztos nem lesz egyszerű a dolog.
2012. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
95%

Nem fogadják el, és ez nem véletlen, te még nem látsz a rózsaszín ködtől, de inkább tartsd titokban, szerintem úgysem lesztek sokáig együtt. Bármilyen rendesnek is tűnik akkor is cigány, teljesen más kultúra, amit idővel te is látni fogsz és az nem lesz túl jó.

És ezt úgy mondom hogy nem egy cigánnyal jártam már, mind tök rendesnek tűnt az elején... aztán jön a bunkózás, kisajátítás, minden volt, ő megcsalhatott persze, mert náluk ez a normális. Aztán mikor otthagytam meg akart veretni, bujkáltam, hónapokig kísérettel jártam csak. De majd megtapasztalod. Csak úgy tanul az ember.

2012. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha apád helyében megtudnám, akkor nem sok jó várna sem rád sem a cigányra, amit egyébként is betűvel írunk. Én csak annyit írok, hogy szakíts vele, bármilyen is.
2012. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos én is csak azt tudom mondani, amit előttem már leírtak, hogy hiába tűnik amúgy rendesnek, és h ő más, a vér előbb-utóbb ki fog jönni...Igaz, nekem nem volt párkapcsolatom egy cigánnyal sem, de ismerősöm volt, akit rendesnek hittünk többen is, de sajnos kijött idővel rajta is a más kultúra, és hogy máshogy nevelték...Szerintem ha tudod, akkor még most zárd le vele a kapcsolatod, míg nem mentek bele jobban a dolgokba! Anyukádék pedig soha nem fogják elfogadni, ha jófej, ha nem...
2012. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem mond el anyudéknak. Mondd meg, hogy nem tudsz mit csinálni, de neked ő tetszik és szeretnél vele lenni. Már csak azért is, mert ha később kibontakozik a kapcsolat és ő megváltozik akkor anyukádék tudni fogják, hogy mi a szitu ha baj lenne és nem hideg zuhanyként éri majd őket a dolog. Amúgy milyen a környezete? Mármint tudod milyen környezetben él, hogy tanul, testvérei milyenek, szülei milyenek, ilyesmi?
2012. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
88%
Jujj! Menekülj, hagyd el, dobd ki, felejtsd el amíg lehet. Azok nem fehéremberhez valók!
2012. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
93%
Ne légy naiv! Kérd ki a szüleid véleményét és hallgass rájuk!
2012. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
21%

A sok fajgyülölő idióta!

Sok cigány normálisabb és tanultabb mint egy magyar!

Engem tavaly 2 magyar megakart erőszakolni,és a roma származású barátaim védtek meg!

Már jópár éve a legjobb barátaim!

Most együtt vagyok egy fiúval,nagyon szeretjük egymást és nagyon rendes,ő is romaszármazású,19 éves én 15 vagyok és 9 hónapja együttvagyunk!

Ne egy alapján itéljetek!

További szép estét!

15/L

2012. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
94%
A cigány az cigány, a vér nem válik vízzé.. és nem nagy "C"-vel írandó!!!
2012. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!