Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemrég biciklimen tekerve...

Ivanka1997 kérdése:

Nemrég biciklimen tekerve cigányokkal találkoztam, és persze nem bírték ki hogy belém kössenek sőt még utánam is jöjjenek. Persze elhúztam mert BMX-el voltak. Majd 3 percre rá már 3 cigánnyal voltam a nyakamban. Szerintetek ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor van az hogy szégyen a futás de hasznos...

te őket nem bánthatod mer egyből börtönbe kerülsz ők viszont akár halálra is verhetnek.

2012. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem válaszolsz vissza. Továbbtekersz, de nem túl gyorsan. Ha látják, hogy félsz, akkor basztatnak. De amúgy elég ráérős dzsipók lehetnek, ha nincs jobb dolguk mint hogy gyerekeket kergessenek.
2012. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is így jártam el... De a legjobban az zavart hogy útközben még rendőrökkel is találkoztam , de ők egyáltalán nem törődtek velem.
2012. jún. 26. 21:45
 4/7 A kérdező kommentje:
Körülbelül korom belüliek lehettek...
2012. jún. 26. 21:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor forgó szemekkel,habzó szájjal nagyerővel el kell indulni feléjük,és egyből besz@rnak a kis patkányok.Ez 100%

Mutasd,hogy bolond vagy,attól rettegnek a cigányok.

2012. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt majd kiprobálom akkor , mikor biztosan túlerőben vagyok
2012. jún. 27. 17:48
 7/7 anonim válasza:
figyelj barátkoz skinheadokal vagy horgy kést ilyesmit magaddal én utálom öket
2012. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!