Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb estét! Kérlek adjatok...

Jobb estét! Kérlek adjatok tanácsot hogy mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Régen mindig nevettem,poénkodtam,pedig már akkor sem volt rózsás a helyzetem.ekkor voltam középsulis.egy zenekarban énekeltem,szavaltam,imádtam az életet.közben jött a szüleim váúása,aminek a legvégén szülök nélkül maradtunk tesómmal.hát muszáj voltam suli mellet melózni hogy le tudjak érettségizni(éjszakai gyári meló).a lényeg,hogy most főállásom van,de nem a legjobb,nem érzem magam jól szellemileg gyatra a hely,mellette meg élni is alig marad időm.totál besavanyodtam.állandó rosszkedv,szorongás van bennem,ahogy az egyik legnagyobb magyar költő megfogalmazta be vagyok a Héttoronyba zárva.mit tegyek ez ellen?elmegyek bulizni vagy színházba az még okés is,de nem élvezem úgy mint régen.ennek a búskomorságnak tudom be,hogy nem sikerül értelmes férfit találnom.véleményeiteket várom.
2012. dec. 14. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Tanulj. Ad célt, tudást, reményt.

Hasonló életkedvű lány.23

2012. dec. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
mivel gondolom még fiatal vagy, próbáld meg kitalálni, hogy mivel tudnál tenni a jövödért, még ha hosszútáv is. Nekem úgy tünik a leírásodból, hogy nem nagyon tudsz célt megfogalmazni jelenleg az életedben. Ez szerintem nem túl jó. Szerintem tök jó dolgok, amiket csináltál mint hobbik, ez ilyen téren igényességre vall. Én keresnék valami társaságot, vagy kört, ahol olyan dolgot csinálhatok, amit szeretek. nekem sincs sok idöm, a keveset sportra töltöm, meg gyülekezetbe járok. Ha olyan helyre jársz, ahol hasonló érdeklödésü emberek fordulnak meg, akkor könnyebben találhatsz párt is. De pl én alapból mivel szeretek sportolni, egyedül is élvezem:)
2012. dec. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez jellemző a mai fiatal rétegre, akiknek nem tudják a szüleik kinyalni a seggét. Az a baj, hogy önerőből, nem tudunk előre jutni. Én is azt érzem, hogy annyi mindenre képes lennék, annyi rejtett lehetőség van bennem...de ezekre senki nem kíváncsi, főleg nem a munkaadóim. Az egyetemi oktatás egy baszott NAGY kalap szar, semmire nem jó. Dolgozom is mellette, és most már teljes állásban, mert levelezőin fogom folytatni az egyetemet. Megjegyzem a diplomámmal is kitörölhetem majd a valagam. Nincs célom, mert nem lehet célom. Egész életemben egyedül hoztam döntéseket, senki nem mutatott irányt, nem segít senki.
2012. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most itthon nekiálltam angolt tanulni.a legnagyobb baj,hogy úgy érzem nem tudok egyről a kettőre jutni.kifizetem minden számlám meg teszek félre,segítek tesómnak picikét.egyébként legnagyobb álmom,hogy szóvivő lehessek.
2012. dec. 15. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!