Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lett a lányommal? Jó, vagy...

Mi lett a lányommal? Jó, vagy rossz útra tévedt? Már felnőtt, nem akarok beleszólni a dolgaiba, de aggódom.

Figyelt kérdés
Lányom egy éve egyetemista lett,ezidő alatt talált új társaságot,lett önálló keresete.Jó háromnegyed éve furcsa hóbortjai lettek.Azt mondogatja,hogy nem akar se gyereket,se párkapcsolatot,elkezdett színházba járni,sportklubhoz iratkozott be,szeretne majd versenyezni,és elkezdett sztárolni egy szlovák rockzenekart,gondolom a baráti kör hatására.Szóval mintha már más lenne,mint a régi lányom,akinek ezelőtt semmi hobbija nem volt,besegített otthon,szorgalmas volt,most meg...
2012. dec. 15. 13:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Jézus ereje! Színház és sportklub??? Írj a Pápának, hátha vállal ördögűzést!
2012. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
Te szent ég! Dolgozik, önállósodott, saját keresete van, majdnem teljesen felnőtt, és még ráadásképp színházba jár, és barátai is vannak és még sportol is? Ez egy nagyon ritka betegség a neve: felnőttaktívéletetélsajátdöntéseivannak-iszkusz neurózis szindróma. Sajnos gyógyíthatatlan.
2012. dec. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%
Mennyi szülõ örülne, ha lánya ilyen jó dolgokkal foglalkozna. Nem is tudom ,hogy miért aggódsz, amikor teljesen jó uton van. Most élni akar és majd késõbb biztosan akar családot is, amikor már ugy érzi, hogy elérte a céljait.
2012. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi baj van ezzel?


Most végre ÉL a lányod, van saját élete, hobbija, miért akarod gátolni?

2012. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, most ismerkedik a világgal, amilyen valójában.Amíg nem drogozik, hagyd, találja csak meg a maga útját!
2012. dec. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
85%
teljesen normális lányod van, nem tudom, mi a bajod vele. az, hogy nem az a stréber lett belőled, aminek nevelted?
2012. dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%

ne aggódj, az egyetem ilyen.

egyszerre minden lehetőség a nyakába zúdul amikről azelőtt még csak nem is hallott vagy nem volt rájuk lehetősége.

tavaly voltam így, jártam kétféle táncra, falmászásra, úszni - amikre a lakóhelyemen nem volt lehetőségem.

rengeteget mentünk csoporttársakkal mindent felfedezni, a város római kori lelőhelyeitől kezdve a színházat, mozit...

szuper élményekben van az embernek része, kitárul a világ

én is új együtteseket kedveltem meg, filmmaratonoztunk egy-egy hétvégén át és nem hiszem hogy ettől rosszabb ember lennék.

sok-sok fiú haverom lett ugyanúgy ahogy lány is, volt olyan is aki többet akart de ehhez két ember kell, ha a másik nem vevő rá, akarni önmagában kevés :)

jó ha az embernek van egy vagy több hobbija, az a kóros ha egy sincs.

2012. dec. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A változás nem feltétlenül rossz dolog. Én a magam tapasztalataiból tudom... nekem még mindig nincs nagy társaságom, de otthonülő penészvirágból koncertekre, színházba (akár egyedül) járó lány lettem, és sokkal jobban érzem magam.
2012. dec. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az a bajod, hogy nem maradt anyuci pici lánya, akit magad kenye-kedve szerint ugraltathatsz? Látatlanban is drukkolok a lanyodnak. Engem is el akart nyomni a szülőm, hogy engedelmes kis rabszolgája legyek, de nem hagytam. Ehelyett kinyitottam magamnak a világot és érdekes életem van. Javaslom, hogy keress magadnak valami hobbit ahelyett, hogy térdre akarnád kényszeríteni a lanyod.
2022. aug. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!