Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ha felnőtt leszek, mindenképp...

Ha felnőtt leszek, mindenképp külföldre akarok menni élni. Szerintetek ausztráliában meg tudok majd élni miután itthon gyűjtöttem némi pénzt?

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Persze. Mindenhol meg tudsz élni, ha előtte gyűjtöttél pénzt.
2012. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de nem tl sokat gyűjteni. 1-5,2 milliót tennék félre.
2012. okt. 25. 17:46
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
ha a pénz megvan és ott akarsz élni akkor ne tegyél le róla
2012. okt. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
hát ausztráliába marha sok pénz kell, és nem is olyan huuu de könnyű kijutni/kint maradni, de persze sok függ attól is, h pl diákként akarsz kimenni, v egyből dolgoznál...vannak magyar blogok, érdemes olvasgatni őket :)
2012. okt. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Menjél ki, de az 1-2 milla kevés lesz szerintem hacsak nem találsz egyből állást.

Nincs kint ismerős? Vagy nem tudod valakivel felvenni a kapcsolatot?

Szerintem se tegyél le róla :-)

2012. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
csak usa-ban vannak ismerősök. például a bátyám. észak írbe meg apám, nagybátyám, uncsitesóm.
2012. okt. 27. 19:20
 7/15 Kameko-san válasza:
Ha egyből találnál munkát, akkor igen. De persze gyűjsd azt a pénzt és ne add fel! :)
2012. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 szokásos. válasza:
Szerintem ez igazáól attól függ,mi a végzettséged.A "gyűjtött pénzre" csak addig lesz szügséged,amig nem találsz állást,nem lesz állandó kereseted.Ennyi pénz pedig addig bőven elég lesz szerintem.Ausztráliáról meg csak annyit,egy imerősöm nagy reményeket fűzött az oda való kiköltözéshez,de három hónap után vissza jött mert nem kapott állást.Ez személyes példa,nem garantált hogy te is igy jársz!Én szurkolok!Habár sajnálom hogy az összes fiatal magyar el akarja hagyni az országot,de teljes mértékben megértem.
2012. okt. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
8%
A tampon biztos meglessz
2012. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez hogy jön ide?
2012. okt. 29. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!