Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így normális...

Szerintetek ez így normális egy kapcsolatban? Csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 1 éve vagyunk együtt. Eléggé ellaposodott a kapcsolatunk,nem megyünk seoha.Legalábbis együtt nem.Azt érezm,elhanyagol,és kevés amit nyújtani tud érzelmileg.Tegnap nem volt nálam,az okot nem mondta. De ma kiderült,hogy bulizni volt,ezért nem jött. Nagyon rosszul esett,mert tudta előre,hogy buli lesz és mivel közös ismerőseink vannak így én is szívesen mentem volna,főléeg azért is,hogy együtt legyünk.

Nagyon elszomorodtam ezen,hogy olyan ez az egész,mintha nem lennék felvállalható mások előtt. És nem ez volt az első eset. Nem az a bajom,hogy bulizik,mert szórakozzon,akár nélkülem is,de ha meg én kérem,hogy menjünk el ketten valahova arra nincs pénze,de a haverokkal dorbézolni van.

Gondolkodok már a szakításon is,mert nem tudjuk ezeket a dolgokat sajnos megbeszélni. Nem tudom,mit tehetnék.


2012. dec. 15. 15:19
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bocs az elírásokért,telefonról voltam.
2012. dec. 15. 15:23
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha már most nem tudjátok megbeszélni és már most lapos a kapcsolat, mi lenne 30 év múlva. Ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Szerintem szakíts.
2012. dec. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok?
2012. dec. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit tehetnél, csak nem akarod elhinni, de hidd el, ha esélyt sem látsz arra, hogy valaha valamit tenni fog a kapcsolatért akkor nincs más választásod.
2012. dec. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Csak olyan nehéz kimondani,hogy nem működik,met annyira jól indult .Sajnos neki csak ő és én létezünk,olyan hogy Mi,nincs nála. És ezerszer próbáltam vele megbeszélni,hogy min kéne változtatni,de nem érti meg!
2012. dec. 15. 15:25
 6/19 A kérdező kommentje:
Én 24 ő 25.
2012. dec. 15. 15:26
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás.Ne maradj vele.
2012. dec. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
szakits,egy parkapcsolatban fontos,hogy megtudjatok beszelni a dolgaitokat,mi lessz kesobb,ha már most elhanyagol,ráadásul nem tart méltonak rá,hogy elmennyen veled,amugy szerintem biztosan megcsal,egy pasinál olyan nincs,hogy elmegyek buliba es nem szedek fel valakit
2012. dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogynem csal meg,szerencsére. De más gond is épp elég egy kapcsolat zátonyra futásához.
2012. dec. 15. 15:46
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Te is érzed, hogy nem vagy fontos neki. Az meg, hogy az elején milyen volt semmit nem jelent. Akkor még meg akart kapni. A következő csajjal is olyan lesz. Az elején.
2012. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!