Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme egy kapcsolatnak...

Van értelme egy kapcsolatnak úgy, hogy az egyik fél vágyik a testiségre, de nem kapja meg a másiktól, mert a másik félnek ez nem fontos egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nő a kapcsolatban és én vágynék rá,de nem kapom meg.Illetve nagyon minimális köztünk ez a dolog és ez nekem kevés. Lehet a násik felet valahogy ösztönözni,vagy lehet egy kapcsolatot valahogy úgy alakítani,hogy a havi egy szeretkezés elég legyen?
2012. dec. 15. 18:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Felesleges erőltetni, sose leszel boldog.
2012. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Pedig létezik ilyen.
2012. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sajnos létezik.Nincs senkije rajtam kívül,és én kifejezetten csinos,széparcú 25 éves nő vagyok.Ennek ellenére ez a helyzet.
2012. dec. 15. 18:21
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Mások az igényeitek. Ekkora szakadékot nem tudtok áthidalni. Neked nem lesz elég a hav1 alkalom, de még a heti1 sem, ő meg nem fogja jobban kívánni a szexet, és bosszantani fogja, ha te folyton erőlteted. Nem lesz boldog kapcsolat. Keress egy magadhoz illő pasit.
2012. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet ,hogy a párod beteg (lelki gondok?)


Én nő vagyok, és én is ritkán kívánom, de nálam lelki gondok vannak a háttérben (elvált szülők marakodása gyerekkoromban, szexuális zaklatás...stb)

2012. dec. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%

ugyanez a szitu és szakítás lett a vége

próbálkoztam rávenni nyíltan szóval, simogatással, célzásokkal, mindennel ...semmi.

rámásztam semmi

ajánlottam a kölcsönös orált, néha belement de a végén már az se volt

ajánlkoztam hogy beöltözök, kikötözhet, bármi perverzet kitalálhat csak legyen má

semmi

könyörögtem hadd másszak rá és csináljak mindent én...egyszer nagy kegyesen megengedte aztán semmi

ezek után... hát csinálja magának!

nem értem mit szúrtam el, más pasijaimat nemhogy kérni nem kellett, máson se járt az eszük

egyet tudok, többet ilyen fapötsű nem kell :D

nincs olyan kifogás hogy fáj a fejem, tudományos kutatások bizonyították hogy a szex elmúlassza!

a hasfájást se fogadom el, szexeltem úgy és azt is elmúlassza!

a fáradtságot sem fogadom el mert lehet az illető paszív is, annál érdekesebb hogy néha én csinálok mindent

szóval Nincs kifogás mert én még piros napokon is csinálnám! akkor egy pasinak szava sem lehet, ne is legyen! :D

biztos ki lehet alakítani hogy elviselje valaki a szexnélküliséget... ha nem vágyik nagyon a másikra

de amikor ott fekszik mellettem, bedilizek a szuperjó illatától meg már minden bajom van annyira akarom... na ilyen esetekben nem működik :(

2012. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
21%

#4


Azt csak te hiszed hogy nincsen senkije.Szerintem menj el a meséddel máshova,az ovodába például ott biztosan beveszik hogy egy jó nőt nem fektet meg a férje legalább heti rendszerességgel.Impotens,vagy homokos,más magyarázat nincs rá


Lehet lepontozni mogorva anyucik,a célom az 50% alá jutása :)

2012. dec. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Sajnos pedig így van. 55%-os!
2012. dec. 15. 18:29
 9/20 anonim ***** válasza:
96%

:D


Én ezen jót röhögtem, de tényleg van ilyen, léteznek hiposzexuális és aszexuális férfiak is.


Amúgy bazz, nem vagyok anyuci :D

2012. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

Nemsokára végleg eltűnik az önbizalmad mellette...Szóval gyorsan lépj le ettől a fatökűtől....


Sajnos rohadtul számít a szex!!!!Hihetetlen erőt ad,jó érzés egyszerűen, hogy a másik vágyik rád...Nem barátkozni kell a másikkal,hanem begerjedni egymásra esténként.Azontúl lehet barátkozni is,beszélgetni,problémákat megoldani,de testiség nélkül nincs értelme semminek.



25 évesen ne ragadj le mellette!

2012. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!