Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam a fejébe, vagy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a fejébe, vagy még van értelme próbálkozni? Fontos! :S

Figyelt kérdés

Pár hete beszélgetek egy lánnyal, nagyon tetszik, szinte már szeretem! De! Van pasija :S Amikor nagy gubanc volt köztük és szakítottak ott voltam neki, mondta hogy szeret és hogy össze van zavarodva, nem tudja kivel legyen,végül megint össze jött a pasijával,de szeretem!

17F


2011. dec. 12. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te csak a lelki szemetesládája vagy és a B terve...
2011. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hü én régebben ismertem iet...ez nemjo.ha igazán szeretné valameikotoket,nem csinálna ezt...hagyd a fenébe,biztos lesz olyan hamarosan,aki csak téged szeret:-) ha esetleg később osszejonne veled mikor megint olyanja van,akkormeg ugyanúgy rajtad kívül lenne. Más a képbe...
2011. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te a legjobb fiúbarát kategória vagy ennek a lánynak. Ha ez neked megfelelő, akkor nincs vele gond, de belemászni egy kapcsolatba a világ legundorítóbb dolga. Nem akarok dönteni helyetted, mérlegeld a dolgot!
2011. dec. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem szokott panaszkodni,csak ha kérdezem mi a baj.

Azt mondja hogy tetszek neki,de a pasiját szereti.

2011. dec. 12. 14:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Amíg a pasija megvan, addig te max tartalék lehetsz illetve lelki szemetesláda. Akinek pedig lelkizik egy csaj, azzal ritka ha össze is jön.


29/F

2011. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe :/ Maximum csak pótlék lehetnél....
2011. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írják, te csak amolyan vésztartalék vagy neki.. "Ha nincs ló jó a szamár is.."
2011. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben adom az előttem szólók véleményét. Tényleg csak lelki szemetesláda vagy sosem fog komolyan venni
2011. dec. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy olyan mintha csak d*gni kellenék neki. Pedig csak kérdeztem hogy mennyi idő után feküdne le velem,és hogy védekezik a barátjával?
2011. dec. 12. 16:30
 10/10 A kérdező kommentje:
D*gni kellene nekem.*
2011. dec. 12. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!