Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Romokba az életem! Van értelme...

Romokba az életem! Van értelme még élnem? Kérlek olvassátok el! Fontos!

Figyelt kérdés

Sziasztok...

Most elmesélem mi is van velem. Aki nem olvasta végig az kérem ne kommentáljon, és csak azok csinálják még akinek van értelmes hozzászólása is, nem csak egy jó kis poénos beszólása. Nos... A gyerekorom szőrnyű volt. Egyik nap apám, amikor hazajött a kórházból, elmondta nekünk (anya, 4 tesó, és én)hogy agydaganata van. És már csak egy és fél éve van hátra. Anyámat annyira sokkolta ez hogy meghalt. Később a beteg aám nevelt minket. Ingerlékeny volt, hirtelen haragú. Vert minket. Jó jegyeim voltak (vannak)mégis lenéztek . A 4 testvéremnek rossz jegyei voltak. Apámnak nem volt munkahelye... de nagyon sztressze s volt, és korábban meg is halt. A papám már nem élt, így csak a mamám nevelt minket. Neki3 gyereke vol, egy lány két fiú. A lány... mármint az anyám mindig rossz gyerek volt. A két fia pedig mindig jó. A négy testvérem mind fiú,én pedig lány vagyok, így, szépen ösztönösen is utált. Sosem értékelte amit letettem elé, lehet mert én vagyok a legnagyobb. Suli mellett munkába járok, pincér vagyok egy kissebb étteremben, szóval én tartom el őt,(mert a mai nyugdíjból nem lehet megéllni) de ezt ő nem értékeli. Aztán ebbe lassan beletörődtem. És megtaláltram életem szerelmét. ami tényleg az volt. El is akart venni feleségül. Csak majd a suli után. Így teltek a napok, amikor egyik nap el akartam mondani neki hogy terhes lettem. De ő egy másik hírrel lepett meg. Van szeretője, és engem már nem szeret. El is ment külföldre, engem terhesen hagyva, megtörten, és nem szeretve. Addig felbukkant két másik fiú, de nekik is más tetszett. Senki nem volt aki szeretett, pici cicámon kívül. A tesómék, osztálytársaim, mamám, rokonaim úgy néztek rám és úgy viselkednek velem, mintha a seggükből húztak volna elő. A sok stressz alatt, munka stb... A jegyeim leromlottak, rossz lettem, beszóltam a tanároknak, és a rossz bandával barátkoztam. Egyszer már majdnem ki is csaptak... És mégsorolhatnám a gondjaimat. De csak most azt kérdezem: Érdemes élni? Egyre többett sírok, hülye vagyok, ronda, és dagadt. Utálnak, senki sem szeret... mellesleg a saját szüleim is vertek, nem szerettek. Nincsnek jó jegyeim... NINCSEN JÖVŐM! Legyek öngyilkos?? Őszintén! Végre nyugalmam lenne...


2012. márc. 11. 17:20
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákért,és azt elírtam, nincsenek most jó jegyeim
2012. márc. 11. 17:22
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagy kár lenne meghalnod! Te már nagyon erős vagy, biztos, hogy jól meg fogod állni a helyed az életben. Aki ennyi mindenen keresztül ment...
2012. márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1. kommentelő

Hát épp ez az...nem tudom hogy ezek után hogy fogok boldogulni... már az emberekben sem bízok...

2012. márc. 11. 17:30
 4/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy most? Szerintem a legjobbat a környezetváltozás tenne neked. Amint befejezted a sulit menj ki, külföldre és dolgozz valamit. Próbáld meg túlélni ezt az időszakot...
2012. márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Hagyd hátra a múltat,változtass a dolgokon,kezdj új lappal új életet esetleg máshol.Öngyilkosság nem megoldás.Először is próbáld meg magad szeretni,változtass a külsődön is ha elégedetlen vagy.Menni fog ez,ne légy szomorú:)
2012. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Huszonöt éves vagyok.De nem hagyhatom magára a testvéreimet. Habár nem szeretnek,és nem becsülnek,én tartom el őket, és én dolgozok értük. Az után (nem tudom hogy most miért) még inkább egy hülye r*bancnak tartanának. Ezt mondják rám...
2012. márc. 11. 17:34
 7/21 A kérdező kommentje:
Lehet hogy rohadtul nem érdemlik meg azt ahogytörődök velük, mégsem vagyok annyira szívtelen hogy csak ott hagyjam őket a jó büdös ***** Mert a nyugdíj 50 ezer forint. Abból éljenek meg öten? Arra kíváncsi lennék
2012. márc. 11. 17:36
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha úgysem szeretnek, mit törődsz velük? Éld és alakítsd a magad életét!
2012. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is ki kéne menned, pénzt küldőföldről küldenél nekik (gondolom nem te neveled őket). Ha ebben a körforgásban maradsz csak beleőrülsz. Nyilván azért nem szeretnek, mert olyan a viselkedésed...
2012. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A viselkedésem? Mindig is kedves voltam velük, egy rossz szót se mondtam rájuk. Ők el voltak mindig a fiús dolgaikkal, és ez éveken keresztül ahoz vezetet hogy nem vllt köztünk kapcsolat. De én kedves voltam hozzájuk
2012. márc. 11. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!