Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy anyám ne...

Mit tegyek, hogy anyám ne becézgessen és viselkedjen így?

Figyelt kérdés

Úgy csinált mintha még mindig egy kisfiú lennék és képes sok ember előtt is mackónak, bébinek, nyuszikának meg ilyen hülyeségeknek hívni. Amikor rájön az anyáskodás elkezd simogatni, ölelgetni, puszilgatni pedig ezt az én gyerekemmel is megtehetné. Oké hogy szeret meg a gyereke vagyok de nekem ez sok. Mindig is azt akarta, hogy maradjak kicsi. Amikor beszélek vele erről egy kicsit abba hagyja de pár hét után kezdődik minden előröl.

28F


2012. dec. 15. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
A férjemet (50) még mindig picifiamnak hívja az anyukája, én a legnagyobb fiamat kisbabámnak. Egyik sem panaszkodott még, de meglehet, hogy neked sok, ami nekik nem. Beszélj anyukáddal komolyabban, vagy esetleg szólj neki mindig, hogy nem szeretnéd, ha túlságosan anyáskodna feletted, biztosan megérti. Ha pár hétig abba tudja hagyni, akkor menni fog huzamosabb ideig is.
2012. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Nekem sem értették meg sokáig a szüleim,főleg anyám,hogy zavaró a gügyögés,csak sok sok sok sok sok sok sok sok sok veszekedés után.Úgy látszik,mindenki csak a veszekedésből ért meg bármit is.Ostoba lény ez ember.
2012. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Ez szerintem aranyos dolog. Nagyon sokan örülnének ha az anyjuk kimutatná hogy szereti őket, te meg úgy viselkedsz mint egy tinédzser. Nem akarlak ezzel megbántani, de a tinik viselkednek így, nekik cikik a szülők, ebben a korban már rég tisztában vannak vele az emberek, hogy a szülőket meg kell becsülni.
2012. dec. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
11%
megkell egy kicsit pofozgatni oszt helyrejön az esze!! haly ráá tesó
2012. dec. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

3.nak igaza van. más örülne, ha még élne az anyukája, te meg ilyenen sírsz. ez a legnagyobb problémád? hát, elhiheted, sok ember irigyel...


25 vagyok, ha anyám a Sziget nagyszínpadán puszilgatna, ölelgetne, becézgetne, azt is letojnám, ha 1millió ember röhögne ki.

mert nekem az számít, h van egy édesanyám, aki él, egészséges, és szeretjük egymást.

a többiek véleménye hidegen hagy.

2012. dec. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs miért panaszkodnod. Legfeljebb mond meg neki hogy más emberek előtt disztingváljon, mert az egy kicsit zavaró lehet. Nyilván vannak olyan élethelyzetek amikor ez hátrány lehet. pl. az ember főnöke előtt, de ezt leszámítva nincs ezzel baj. (24F)
2012. dec. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!