Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám melegnek néz! Mit tegyek?

Anyám melegnek néz! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
12 fiú vok !Édesanyám többször is célozgatott rá , h nem vok teljesen heteró ! MIt csináljak ?
2012. dec. 16. 14:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%

de mi olyat teszel amiért ezt hiheti??


mit csinálj? mond neki,hogy: nyugi anyu,én a lányokat szeretem!

2012. dec. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Majd kinovi:p Az en anyam is azt hitte egy idobe hogy meleg vagyok, nem torodtem vele, elmult neki.Mikor celozgat ilyesmire csak legyints, ne vedd figyelembe.
2012. dec. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
87%

rám meg azt hiszi anyám és nővérem hogy lezbi vagyok csak azért mert nem vagyok egy hírességbe se belezúgva és nincs barátom....14l

te annyit tehetsz hogy biztosítod arról h a lányokat szereted az hogy elhiszi e már csak rajta múlik....

2012. dec. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
Amikor 15 voltam, anyám egyik ismerőse(akit én nem is ismertem) azt mondta látott xy helyen egy lánnyal csókolózni! Nem volt igaz, anyámnak is mondtam, meg azt is, hogy nem is láttam az ismerősét soha, csak hallottam róla, honnan ismerne mégis fel engem? Persze anyám nem hitt nekem.. azóta eltelt már sok év... én is azt tudom tanácsolni mint a többiek, ne figyelj rá amikor ilyeneket mond, majd kinövi egyszer!
2012. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Azért érdekes anya lehet.. mégis mit vár? hogy 12 évesen felhordd a lányokat kefélni? eszem megáll az ostoba embereken....
2012. dec. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
Dugj meg pár csajt, lehetőleg a szobádban, nyitott ajtó mellett, majd nem fogja azt hinni!
2012. dec. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
26%
a kérdés az, hogy te minek érzed magad
2012. dec. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
18%
Le lehet pontozni, de valószínűleg nem ok nélkül célozgat rá. Lehet, hogy vannak olyan dolgaid, amik nem férfiasak, amik miatt langyinak nézhetik az embert.
2012. dec. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%

Ha metroszexuális vagy akkor ne lepődj meg rajta azokat én is búzának nézem.



Amúgy meg hagyd. Ha reagálsz rá sértődötten akkor még jobban ezt fogja hinni.

2012. dec. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

12 évesen nem férfias dolgai??? még jó bakker, hisz gyerek.. nehéz is lenne neki férfiasnak lennie..


metroszexuális? :D


bakker, ti olvassátok is, amiket írtok? :D egy kiskölökről van szó.

2012. dec. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!